Skocz do zawartości

4nano Predator APC


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

z okazji zbliżających się świąt, czas na zaglądnięcie w najciemniejsze zakamarki domu :mrgreen: mała próba jak APC radzi sobie na jasnych skórach. brud rozpuszcza po 5 sekundach szczotkowania ;)

 

wypoczynek nie używany, stoi sobie od kilku lat.

 

dscn4823o.jpg

dscn4824hi.jpg

dscn4826n.jpg

dscn4828o.jpg

dscn4833.jpg

dscn4837v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cz@rek, tak jak dostałem.

 

spons, Powierzchnia skóry dosyć sucha, nie powinno być negatywnych skutków i tak zawsze używamy zabezpieczenia. Moc czyszcząca porównywalna do Strong Clean od Lederzcentrum i RG, ale dużo szybciej. Wszyscy patrzyli ze zdumieniem jak rozpuszcza brud :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia skóry dosyć sucha, nie powinno być negatywnych skutków

 

Negatywnych skutow na pewno nie bedzie, wyszlyby od razu. Glowie chodzi mi o to czy powierzchnie nie jest, nie wiem jak to opisac, 'tlusto-kelejaco-sliska' po czyszczeniu? Rozumiem ze przecierales sucha szmatka?

 

[ Dodano: 8 Grudzień 2011, 21:42 ]

Wszyscy patrzyli ze zdumieniem jak rozpuszcza brud :good:

 

:oops::D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej udało mi się dziś przetesować apc na welurowym dywaniku.

 

proporcje 1:1 z wodą destylowaną.

tak wyglądał dywanik po wyjęciu z samochodu

dscf0760y.jpg

 

potem został odkurzony i zaczynamy testowanie.

takie sobie 50/50...

dscf0761m.jpg

 

po wytarciu papierowymi ręcznikami "wyprana" połowa wyglądała tak

dscf0762l.jpg

 

a tutaj całość "wyprana" i już wysuszona

dscf0768s.jpg

 

Niestety fotografowanie welurowego dywanika okazało się trudniejsze niż focenie landszaftów w podczerwieni. :)

 

Na zdjęciach nie widać tego dokładnie, ale wyprany dywanik stał się bardziej czarny i nie była to wina tego, że był mokry.

Poza tym podczas pracy i po wysuszeniu miał dość przyjemny, świeży zapach.

 

Resztą otrzymanej próbku udało mi się wymyć kafelki ma podłodze w łazience (mały test 50/50 na kafelkach kilka postów wcześniej) niestety z tego czyszczenia nie mam zdjęć, skuteczność praparatu zadziwiła nawet ludzi z serwisu sprzątającego a oni do maszynowego czyszczenia podłóg używają znacznie ostrzejszej chemii.

 

Tak jak napisali koledzy we wcześniejszych postach ja też jestem zaskoczony siłą a zarazem delikatnością preparatu. APC nadaje się zarówno do czyszczenia samochodu jak i do zastosowań domowych. Środek naprawdę wart zainteresowania.

 

 

mały apdejt:

ostatnie kropelki predatora zalałem wodą destylowaną (teoretycznie proporcja 1:2 > 1:3) i wyczyściłem gumowe dywaniki w moim pikaczu. Tak jak wcześniej środek poradził sobie znakomicie a po wyschnięciu guma nabrała jakby delikatnego połysku. Po cyclonie nielsena była bardziej matowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons niestety nie miałem pod ręką odkurzacza piorącego więc preparat aplikowałem spryskiwaczem, potem szorowanie szczoteczką, przetarcie papierowymi ręcznikami a reszta odessana odkurzaczem przemysłowym (takim co nie boi się wody :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziałałem chwilkę we wnętrzu ;)

Było mega zimno, więc zrobiłem jedynie test na podłokietniku (jakiś gumowane tworzywo) i boczku fotela (skóra ekologiczna). Z czasem będę dodawał kolejne zdjęcia na innych elementach.

 

Preparat jaki jest każdy widzi :kox:

Pachnie przyjemnie, z całą pewnością znacznie lepiej od Meg'sa, który jest strasznie drażniący i duszący.

Rozcieńczenie 1:2.

Produkt jest naprawdę ekonomiczny, w pełni bezpieczny i jednocześnie skuteczny.

 

 

 

image001es.jpg

image002de.jpg

image003pa.jpg

image004crf.jpg

image005yb.jpg

image006rc.jpg

image007jo.jpg

image008hvc.jpg

 

W końcu mam bezpieczny środek, który doczyścił mesh w Air Maxach :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, ale dlaczego tak drogo? :mrgreen: Wybacz ale musiałem poruszyć tą kwestię, 1l za 59zł

 

mnie też cena zaskoczyła.

 

Tak jak spons pisał nie jest w firmie od cyferek, a ja miałem dzisiaj czas spokojnie usiąść i zerknąć co i jak ... i faktycznie wdarł sie czeszki błąd ;) dziekuje panowie za uwagę i że pilnujecie mi tu wspólnika co wkleja :P

 

Śpieszę więc z informacją, iż prawidłowe ceny Predatora APC to :

 

 

500 ml - 29 zł

 

1000 ml - 45 zł

 

5000 ml - 179 zł

 

 

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za powstałe zamieszanie ;)

 

A co do porównań z konkurencją to myślę że testy (za które jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy :) ) wyjasniają wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pozna opinie o predatorze ale praca w weekendy i uczelnia doprowadziły, że auto nie było myte przez dwa miesiące :song: także czasu brakowało. Ale chociaż z testem rim cleanera byłem pierwszy także myślę, że wybaczycie 8-) Dzisiaj znalazłem chwilę dla predatora. Postanowiłem przeczyścić oponki pod dressing, który jutro będę nakładał. Opony równiż nie myte przez dwa miesiące także czyste nie były. predatora rozcieńczyłem w stosunku 1:1 i na oponę wystarczyły 4-5 psiknięć z atomizera. Apc nie pieniło się specjalnie ale to mi nie przeszkadzało bo opony predator doczyścił wzorowo :good: . Jeśli chcecie się pozbyć jakiś resztek dressingów to predator w 100% pomoże. Dla testu spsikałem klamkę drzwi na której leżał autoglym bumper care i po akcji z predatorem już nic po nim nie pozostało. Jutro również nowa warstwa dressingu na plastiki leci więc predator mi pomógł. Co do zapachu to jest ok nie czułem go przy pracy a i cena widzę jest zadowalająca. Pytanie tylko jak bardzo można go rozcieńczyć? Oponę potraktowałem 1:1 i praktycznie bez żadnego szczotkowania dał radę. Jak znajdę czas to dam jakieś foty z prac pod maską. Tam na pewno sprawdzi się idealnie. Dzięki za próbkę 4nano i mimo wszystko polecam się na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.