Skocz do zawartości

4Nano Rim Cleaner +


antonio3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też bardzo chwaliłem sobie działanie RC+, nawet jak przysechł w ostrym słońcu na ciepłej feldze to nie zostawił żadnego śladu.

Jedyne co to cena dosyć wysoka i atomizer kiepski- zbyt skoncentrowany strumień i nieco przyduża warstwa, przez co na wieloramienne felgi idzie go baardzo dużo :/

Ale produkt sam w sobie bardzo dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem próbkę Rim Cleanera dołączona do zestawu z powłoką kwarcową :good: Produkt w mojej opini jest bardzo dobry. Świetnie daje sobie rade, nie zasycha za szybko, łatwo sie aplikuje opryskiwaczem PET,zużycie wtedy jest niewielkie. W porównaniu do Iron X uważam, że moc bardzo podobna. Jednak cena mogłaby być niższa jak to niektórzy zauważyli. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny to najlepiej wychodzi tu Tenzi Prix. Nawet jesli jest nieco słabszy od Rim Cleanera czy Iron X to jest prawie 4 razy tańszy od konkurentów, a słabszy 4 razy na pewno nie jest 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No to przyszedł czas na moj test.

 

Produkt wygrałem w konkursie urodzinowym 4Nano. No to zaczynamy.

 

 

Jak wczesniej wspomnialem test dzieki uprzejmosci firmy:

 

pic_4nano_865341_large.jpg

 

Jako, że wszystkie dostepne w moim zapleczu garazowym felgi sa juz umyte i odszczurzone nie bardzo mialem na czym testowac.

 

Ale podczas porzadkow garazowych znalazlem obiekt idealnie spełniający role "testera".

 

Obiekt testow kolpak z jakiegos Opla jak widac dosc mocno zapuszczony, zzolkniety itp:

 

9800b5c4dccc9d22.jpg

 

a197bbc6b82d83f2.jpg

 

6576aedad2b21388.jpg

 

553bcad7f771795c.jpg

 

eeebad5cc2b878e2.jpg

 

3cd9bebf5e04916e.jpg

 

No i ładne przygotowanie do 50/50 :D

 

a6f99296da80d231.jpg

 

No to teraz przedstawiam Państwu nasz zestaw do pracy:

 

bf8f941f65a94a8c.jpg

 

My tu gadu gadu czytamy instrukcje i psikamy zostawiamy na 10 minut. Srodek dosc szybko zaczyna "krwawic". Jest gęsty nie splywa, zapachu kwiatow nie ma ale tez przesadnie nie daje czasu po zatokach :D:kox:

 

Kilka ujec z "krwawienia"

 

b1d29681442ea285.jpg

 

e2f08a8604036d6d.jpg

 

71bf7eb82bff205a.jpg

 

2f805deaf8044598.jpg

 

Wedlug zalecen z instrukcji przy silnych zabbrudzeniach nalezy brud poruszyc pedzelkiem i odczekac jeszcze 2-3minuty. Tak wiec czynimy:

 

 

67bf95efbbfec3c8.jpg

 

6228785967886a33.jpg

 

0c0446fdbb02c3d7.jpg

 

Jako, że nie mam pod garazem dostepu do myjki, a na bezdotyk nie chcialo mi sie jechac splukalem kolpak z wiadra. Jeszcze co nieco na nim zostalo, wiec postanowilem poprawic:

 

8e8cadf8d3533464.jpg

 

4102ff1c4e1f9218.jpg

 

4231123380a96b57.jpg

 

b42b7aa9499022ef.jpg

 

No to teraz jest juz dobrze, ale to nie wszystko postanowilem druga polowe kolpaka potraktowac "marketowym" srodkiem (to dla tych co maja watpliwosci czy tańszym środkiem ogarną szczura). :lol:

 

No to mamy zdjecie "zawodnika" z Lidla :)

 

d57d3fb4ebf4136c.jpg

 

Psikamy ruszamy nie delikatnym pedzelkiem, a dosc ostra szczotka:

 

8cc00971b75e9963.jpg

 

97c185e80c273cca.jpg

 

Czynnosc powtorzylem dwa razy nie mam dokumentacji zdjeciowej z drugiego "shota" ale nie bylo praktycznie roznicy :)

 

No i teraz wielki final drodzy Państwo:

 

Tak wyglada robota po produkcie od 4Nano:

 

c719d4dbb217f66c.jpg

 

dd26ea274dc614cd.jpg

 

1340941e5ecec75d.jpg

 

A tak po marketowym psikadle do kurzu :D

 

3c7e16926f78d6f6.jpg

 

5bf869ec794f26a3.jpg

 

7d30a7a0668aa6df.jpg

 

8914cf1f8dd8da66.jpg

 

 

Jak widać RimCleaner usunal zolte wzery na kolpaku, marketowy srodek nie ruszyl go wcale.

 

Wniosek?

 

Marektowego srodka mozna uzyc na pierwszy strzal zeby usunac lekkie zabrudzenia reszte potraktowac produktem od 4Nano i mamy czyste fegi/kołpaki :)

 

Jeszcze raz dzieki dla ekipy 4Nano za wygrana :) Przy okazji dzieki za spota na ktorym moglem sobie przestestowac tez RimCleaner'a, a wszesniej sobie go poogladalem :D:lol:

 

pozdrawiam :)

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
_jedrek_, na opakowaniu pisze "nowa formuła", dostałeś info od 4nano co sie zmieniło?

 

nie pamietam, jedyne info to zeby zwrocic uwage na zapach.

 

Mam takie pytanie czy moge tym srodkiem psikac po lakierze samochodowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy moge tym srodkiem psikac po lakierze samochodowym?

 

Jak najbardziej. Tak jak pisze Maciek, sprawdź najpierw w mało widocznym miejscu, acz kolwiek środek nie zawiera nic co mogłoby zniszczyć lakier.

 

no to odrazu zapytam. Najpierw popsikac RimCleanerem pozniej czyms na smole czy odwrotnie?

 

Pozniej piana i myjka czy jakas inna zasada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.