Skocz do zawartości

Dyskusja nt Konkursu PSB.


uri90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

domyślam się, ze zamierzeniem administracji było pokazanie nagród od wszystkich sponsorów, by nie było sytuacji w której, któryś z partnerów poczułby się oszukany, że jego nagroda nie została wybrana jako nagroda w konkursie, i ktoś by mógł sobie pomyśleć że została przywłaszczona przez kogoś poza konkursem ;)

a zostawili część nagród na następny konkurs i dobrze, nie przesadzajmy, gdyby rozdali wszystkie to 1 miejsce mogloby otrzymać nagrodę wartą kilka tysiecy :D czy to nie przesada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jestem lekko zszokowany ostatnimi komentarzami na temat nagrod. Gdybym byl w jaki sposob zaangazowany w konkurs, nie wspominajac o zajeciu jakiegos miejsca, to przez gardlo by mi nie przeszly takie komentarze jak wyzej. Widac kazda inna postawa niz roszczeniowa w tym kraju to dalej rzadkosc. Zacisnalbym zeby i ladnie podziekowal wladzom i moderatorom ze robia cos dla was, z wlasnej nieprzymuszonej woli,poswiecajac wlasny czas, srodki i nerwy. Widzac poziom zyczliwosci na ich miejscu juz dawno bym sobie darowal z organizowaniem jakichkolwiek atrakcji tutaj. Bede chyba pierwsza osoba w ciagu tych 3 konkursow ktora pochwali kogos innego niz sponsorow i uczestnikow - dzieki, fajnie ze wam sie dalej chce.

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs bez nagród?? A co to za konkurs...

Ja myślę tak: Sponsorzy wykładają pewna pule nagród. Na forum masterów dzielimy je na pięć pierwszych miejsc z tym ze miejsca poza podium dostają nagrody symboliczne(typu zapach i mikrofibra czy jakieś próbki),wygrany dostaje nagrodę najbardziej wartościową, pozostałe dwa miejsca z pudla trochę słabsze nagrody. To chyba logiczne rozwiązanie.

I myślę tu ,aby cała pulę nagród wrzucić do jednego worka i z nich wybrać odpowiednie "pakiety".

Wcześniej nie pokazywać całej puli na forum.

Świetny pomysł i wszystko w temacie :good: Polać mu bo dobrze gada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jestem lekko zszokowany ostatnimi komentarzami na temat nagrod. Gdybym byl w jaki sposob zaangazowany w konkurs, nie wspominajac o zajeciu jakiegos miejsca, to przez gardlo by mi nie przeszly takie komentarze jak wyzej. Widac kazda inna postawa niz roszczeniowa w tym kraju to dalej rzadkosc. Zacisnalbym zeby i ladnie podziekowal wladzom i moderatorom ze robia cos dla was, z wlasnej nieprzymuszonej woli,poswiecajac wlasny czas, srodki i nerwy. Widzac poziom zyczliwosci na ich miejscu juz dawno bym sobie darowal z organizowaniem jakichkolwiek atrakcji tutaj. Bede chyba pierwsza osoba w ciagu tych 3 konkursow ktora pochwali kogos innego niz sponsorow i uczestnikow - dzieki, fajnie ze wam sie dalej chce.

:good::good::good:

 

:good::good::good: nauczcie sie cieszyć z tego co macie !!! :wallbash::wallbash:

Przestańcie się dzielić na lepszych i gorszych tylko niech każdy stara się być tak dobry jak ci najlepsi , trenuje sam w domu :ad: itp każdy może być numer jeden powtórzę każdy trzeba chcieć a nie marudzić bo tamten to to, bo tamten pracuje tam, bo tamte to m. Nnikt się z polerką nie urodził każdy wszystko sam osiągnął (a jak ktoś nie może dorównać do najlepszych to widocznie musi się jeszcze uczyć i tak jak ja siedzę oglądam i się uczę ale nie mam zamiaru szukać dla siebie kategorii nie mam zamiaru w niej walczyć bo jak mam zawalczyć to z najlepszymi bo to chyba daje radość )

A ja osobiście chcę w dziale PSB widzieć jak najwięcej prac i nie chce tam ograniczeń ilościowych itp. bo się chcę uczyć od najlepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO cała dyskusja zrobiła się żenująca. Po pierwsze sprawa nagród i ich przyznawania powinna pozostać na płaszczyźnie administracja forum i partnerzy a pytania w stylu "dlaczego tylko tyle nagród, dlaczego nie wszystkie lub czemu ten dostał to a ten tamto... etc." powinny być z automatu kasowane.

Druga sprawa to uczestnictwo w konkursach powinno dotyczyć wszystkich userów. Ewentualnie z czasem pomyśleć o kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO cała dyskusja zrobiła się żenująca. Po pierwsze sprawa nagród i ich przyznawania powinna pozostać na płaszczyźnie administracja forum i partnerzy a pytania w stylu "dlaczego tylko tyle nagród, dlaczego nie wszystkie lub czemu ten dostał to a ten tamto... etc." powinny być z automatu kasowane.

Ewentualnie z czasem pomyśleć o kategoriach.

 

Wszyscy tworzymy to forum, więc wszyscy mamy prawo pytać i wymagać odpowiedzi.

Jeśli ktoś zauważył brak części nagród i zapytał, otrzymał satysfakcjonującą odpowiedz i reszta może to przeczytać. A tak każdy kto jakoś ogarnia forum i zauważył by takowy stan albo by się zastanawiał kto i gdzie zaiwanił nagrody albo pytał i był by śmietnik a tak jest jasna i klarowna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje pytanie:

Czy nie uważacie, że rozlosowanie nagród przypadających za konkretne miejsce, powinno odbyć się jeszcze przed konkursem?

wywołało sporą dyskusję, której dalszy etap skutkował tym, że część osób uważa iż mam jakieś "ale" odnośnie nagród, które otrzymałem. Krótko jeszcze raz: nie mam pretensji, zdaję sobie sprawę z ich wartości i sądzę, że jest to i tak dużo, a i tak największą nagrodą dla mnie był uzyskany wynik w samym konkursie.

 

Wracając do dyskusji na temat konkursu PSB i jego regulaminowi, bo ten wątek jest właśnie po to, aby w przyszłości nie było wszystkich takich niejasności jak w tym roku.

 

Moje propozycje już znacie ale jeszcze raz:

 

1. W konkursie mogą brać udział relacje wszystkich forumowiczów, nieważne czy to zielony, niebieski czy pomarańczowy, nie robimy żadnych podgrup, partnerzy forum oczywiście nie wchodzą do konkursu, aczkolwiek można by zrobić ankietę na najlepszą relację wśród partnerów/firm świadczących usługi detailingowe 8-)

2. W konkursie może brać udział tylko jedna relacja danego forumowicza. Jeśli do konkursu zostanie zgłoszonych kilka prac tej samej osoby, autor ma prawo do wyboru tej, która stanie do konkursu.

3. Głosować mogą tylko osoby mające min. 10 postów.

4. Można oddać tylko jeden głos.

5. W przypadku nagród - jakiekolwiek by nie były, te przydzielane są do danych miejsc już w momencie ogłoszenia konkursu.

 

W przypadku znaczącej ilości nagród - tak jak to miało miejsce w tym roku, robimy dwa półroczne konkursy + ew. jeden główny jak ma to miejsce teraz.

 

W tym temacie zostało już dużo napisane. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie, niech pisze a końcowe stworzenie regulaminu pozostawmy może osobom najbardziej zaufanym administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem....

Siedliśmy kiedyś na spotkaniu z Arkiem, ustaliliśmy jaki nagrody za jakie miejsca i co zostaje na następny konkurs. I po co ta dyskusja, do kieszeni sobie tych nagród nie wsadzilismy bo niby po co nam one, ogarnijcie sie bo sie odechciewa cokolwiek sponsorować.

 

Regulamin Pavlika jest całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nagród uważam za zamknięty- jest on sprawą administracji oraz partnerów forum(sponsorów).

 

Wszelkie wycieczki w temacie nagród będą się kończyły cierpieniem...

 

Jednocześnie zachęcam do tworzenia regulaminu, jak już go ogarniecie to administracja wprowadzi ewentualne komsetyczne poprawki i będzie regulamin idealny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Siedliśmy kiedyś na spotkaniu z Arkiem, ustaliliśmy jaki nagrody za jakie miejsca i co zostaje na następny konkurs

 

 

I to było optymalne rozwiązanie wtedy.

 

 

Przypuśćmy że przypisujemy do np. 1 miejsca jakiś konkretny wosk plus komplet środków do pielęgnacji skóry. Następnie wygrywam konkurs,ale mam już ten wosk i wszyscy o tym wiedzą bo się np. pochwaliłem na forum a skóry w aucie nie mam. I co ? Nagrody do sprzedania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje już znacie ale jeszcze raz:

 

1. W konkursie mogą brać udział relacje wszystkich forumowiczów, nieważne czy to zielony, niebieski czy pomarańczowy, nie robimy żadnych podgrup, partnerzy forum oczywiście nie wchodzą do konkursu, aczkolwiek można by zrobić ankietę na najlepszą relację wśród partnerów/firm świadczących usługi detailingowe

2. W konkursie może brać udział tylko jedna relacja danego forumowicza. Jeśli do konkursu zostanie zgłoszonych kilka prac tej samej osoby, autor ma prawo do wyboru tej, która stanie do konkursu.

3. Głosować mogą tylko osoby mające min. 10 postów.

4. Można oddać tylko jeden głos.

5. W przypadku nagród - jakiekolwiek by nie były, te przydzielane są do danych miejsc już w momencie ogłoszenia konkursu.

 

W przypadku znaczącej ilości nagród - tak jak to miało miejsce w tym roku, robimy dwa półroczne konkursy + ew. jeden główny jak ma to miejsce teraz.

+1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, nie można brać pod uwagę takich przypadków. Zawsze może ta osoba, którą spotkało nieszczęście posiadania nadmiaru wosku, wymienić się z kimś na nagrodę ale będzie to decyzja tej osoby. Niech robi z nagrodą co chce. Ma do tego prawo, w końcu sobie na nią zapracowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.