Skocz do zawartości

Dyskusja nt Konkursu PSB.


uri90

Rekomendowane odpowiedzi

dzinkins, startują o grupie OPEN (pozostali użytkownicy)

 

zwróćmy uwagę również że tak naprawdęto ile się robi aut nie ma znaczenia bo liczy się fun i show :D wystarczy że ktos zrobi jedno auto rocznie ale poświęci mu tyle czasu i pracy, do tego potrafi to ubrać w fajną relację i wygra.

ja ostatnio robiłem Xsare i nawet gdybym chciał wziąć udział w konkursie to by sie to nie udało, bo nie miałem na tyle czasu by zrobic wnętrze auta czy komorę silnika, a na dodatek nie robiłem zdjęc podczas każdego etapu pracy. i mimo, że to było auto moich rodziców a na dodatek nie robię 15 aut rocznie nie byłem w stanie zrobić z tego relacji konkurencyjnej do tych w konkursie.

 

tak więc uważam, że jeśli ktos robi dużo aut, to tym bardziej ma gorzej bo nie ma czasu na cykanie fotek i robienie relacji bo się spieszy żeby się wyrobić z robotą.

więc prawda jest taka że jeśli ktoś się poświęci i zrobi GRUBĄ :lol: relację i wygra to nie będzie to zasługa tego, że pracuje w studio, czy też "trzaska" mnóstwo u siebie w garażu na nielegalu :mrgreen:

wystarczy jedno auto, jedna relacja, głowa na karku, dużo czasu i poświęcenia i wygrywasz w konkursie :)

ot tyle. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzinkins, startują o grupie OPEN (pozostali użytkownicy)

 

Tylko jaką szansę mają początkujący np. z pierwszą relacją z takim profki-em :o

 

I po co konkurować z osobami o podobnym poziomie jak mozna się przyczaić i zebrać graty :dontknow:

 

Może za daleko wybiegłem ale patrząc na rozgrywkę w bieżącym konkursie to wszystko jest możliwe :song:

 

Ale zawsze tak jest jak "kasa" wchodzi w grę - jak nagrodą były by "dziurawe kalesony" nawet regulamin nie byłby potrzebny :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze tak jest jak "kasa" wchodzi w grę - jak nagrodą były by "dziurawe kalesony" nawet regulamin nie byłby potrzebny

 

i tu niestety masz rację :/

 

Tylko jaką szansę mają początkujący np. z pierwszą relacją z takim profki-em

 

I po co konkurować z osobami o podobnym poziomie jak mozna się przyczaić i zebrać graty

 

i tu niestety też masz rację :/

 

trzeba znależc jakiś złoty srodek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Open"

-staż na forum 0-6 miesięcy

-relacji PSB 0-3

 

"Junior"

-staż na forum 6-12 miesięcy

-relacji PSB 3-6

 

"Master"

-staż na forum rok i w zwyż

-relacji PSB 6-10

 

Relacje rocznie.

Wiem limit psb :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Open"

-staż na forum 0-6 miesięcy

-relacji PSB 0-3

 

"Junior"

-staż na forum 6-12 miesięcy

-relacji PSB 3-6

 

"Master"

-staż na forum rok i w zwyż

-relacji PSB 6-10

 

Relacje rocznie.

Wiem limit psb :(

 

Propozycja ze stażem naprawdę :good::good: Może nawet ilość relacji nie będzie potrzebna :o

Jak ktoś siedzi z rok to poziom od samego czytania powinien reprezentować :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę czy to w ogóle jest wykonalne oddzielić pro od amatora i czy ma sens.

To oczywiste że zawsze można podstawić kogokolwiek.

 

Przykładowo:

Profesjonalista A robi jakiegoś dziada na nówkę, wstawia na fikcyjne konto lub konto kolegi B, wygrywa nagrodę (albo i kilka), dzieli się łupem :D

Oczywiście po odb. nagród nie wybiera się osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, pewnie ze mozena jak sie ktoś uprze, ale czy sie to opłaca?? zresztą jak profesjonalista A jest profesjonalistą to podejrzewam ze ma więcej profi kosmetyków i nie zależy mu na "złupieniu" kilku innych podczas takiego oszustwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Co tak każdemu warny się sypneły ?

 

w "luźnych gatkach" założyłem temat podobny do tego tylko w luźnym tonie, jednak cel mial dokladnie taki jak ten :) mimentoo mi cos odpisal, ale nawet nie zdazylem otworzyć tematu bo nie spodobał się adminowi i został usunięty po czym dostaliśmy "po klapsie" :o

 

wracając do tematu

jak tak będziemy patrzeć na regulamin pod kątem "jak go ominąć, żeby zgarnąć stuff" to sory ale ja wysiadam.

Konkurs to ma być zabawa a nie wyścig szczurów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z całym szacunkiem....ale ten pomysł z podzialem na kategorie jest moim zdaniem kiepski. Np relacja "swieżaka" która wygra, wygra zapewne niedlatego że miażdzy poziomem, tylko dlatego że jest powiedzmy mierna wśród kiepskich. To tylko przykład, ale chyba wiadomo o co chodzi.

 

W mistrzostwach F1 zespoły takie jak HRT ścigają się z RedBullem, nie mają własnych mistrzostw mimo że wyniki z góry wiadomy;). Jeśli wybieramy NAJLEPSZĄ relacje, to niech naprawdę będzie jedna i najlepsza.

 

Pomijam chaos organizacyjny i rozdrobnienie nagród, bo nagle z jednego konkursu w danym okresie czasu robią się trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak tak będziemy patrzeć na regulamin pod kątem "jak go ominąć, żeby zgarnąć stuff" to sory ale ja wysiadam.

Konkurs to ma być zabawa a nie wyścig szczurów

 

skoro tak to może nagrodą powinno być wyróżnienie na forum, a nie stuff?? Wyróżnienie w postaci rangi nadanej użytkownikowi na kolejne 3 miesiące do następnego konkursu

 

W czasie greckich igrzysk (o ile pamiętam) wygraną był laur i szacunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to może nagrodą powinno być wyróżnienie na forum, a nie stuff??

To dobry pomysł, bo jak widać wartościowe nagrody psują zabawę i przeradzają się w poważne kłótnie. Wygrana "dla sportu" i szacunek wśród innych jest czasem ważniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, problem się rozbija o kwestie Pro - niePro, jak wcześniej zauważył Łukasz. Proponuje więc przedstawić Wasze pomysły wg jakiego kryterium rozwiązać ten problem. Przy obecnej dozwolonej ilości prac, kryterium ilościowe nie ma praktycznie zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można oddzielić pro od nie pro na zasadzie dżentelmeńskiej umowy? Mam studio/firmę/żyję z tego/zarabiam detailingiem- jestem pro. Dłubię sobie w domu, swój samochód, czasem znajomego- jestem amatorem.

Troszkę wewnętrznej uczciwości i na pewno się uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wewnętrznej uczciwości i na pewno się uda:)

Bez jaj , w tym kraju ?

Też mam wrażenie że nagrody rzeczowe psują jakość, wyróżnienie na forum spełniłoby swoje zadanie.

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem jest podzielenie nagród na bardzo małe i rozlosowanie wśród wszystkich kandydatów z wyłączeniem kilku/nastu ostatnich miejsc z ankiety (aby uniknąć zgłaszania prac dla sztucznego tłumu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, problem się rozbija o kwestie Pro - niePro, jak wcześniej zauważył Łukasz. Proponuje więc przedstawić Wasze pomysły wg jakiego kryterium rozwiązać ten problem. Przy obecnej dozwolonej ilości prac, kryterium ilościowe nie ma praktycznie zastosowania.

Ja, w swej nieograniczonej naiwności (zwanej gdzieniegdzie głupotą), sądziłem, że owo rozgraniczenie pr0-amator reguluje powołana w tak zwanym międzyczasie ranga Mastera. Ta niebieska.

 

Co i tak sprowadza nas do omawianej tu bazalnej kwestii kryteriów wyboru detailera formalnie natchnionego spośród amatorskiego plebsu. Nie, czekaj, wróć, ta przecież została przybita niejawnie.

 

No to problem się rozwiązał. Parafrazując restrykcyjny regulamin z DW, niebiescy w konkursie udziału brać nie mogą. Czyli co? Mistrz francuskiej patelni minetoo na Mastera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że bez uczciwości nie da się rozgraniczyć pro od amatorów. Jak ktoś chce oszukiwać to będąc pro założy konto na "szwagra" i też zgarnie fanty.

 

I to jest najsmutniejsza rzecz w całej zabawie - jakby człowiek naściemniał, nakłamał, naoszukiwał to relacja by poleciała. Chcąc być w porządku wobec innych i wobec siebie samego skończyło się jak widać.

 

Ja, w swej nieograniczonej naiwności (zwanej gdzieniegdzie głupotą), sądziłem, że owo rozgraniczenie pr0-amator reguluje powołana w tak zwanym międzyczasie ranga Mastera. Ta niebieska.

 

Co i tak sprowadza nas do omawianej tu bazalnej kwestii kryteriów wyboru detailera formalnie natchnionego spośród amatorskiego plebsu. Nie, czekaj, wróć, ta przecież została przybita niejawnie.

 

No to problem się rozwiązał. Parafrazując restrykcyjny regulamin z DW, niebiescy w konkursie udziału brać nie mogą. Czyli co? Mistrz francuskiej patelni minetoo na Mastera?

 

 

Tak, tylko tutaj do chodzimy do problemu z gatunku "jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..." :roll:

 

Nie żadne masterowanie - zostań partnerem forum i płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz francuskiej patelni minetoo

Słodzisz hehe :-]

 

[ Dodano: 2 Grudzień 2011, 08:32 ]

Nie żadne masterowanie - zostań partnerem forum i płać.
w takim wypadku na forum zostaną tylko Ci z kasą i zostaje sama komercja.

Nie tędy droga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, ode mnie kilka propozycji:

 

1. W konkursie mogą brać udział relacje wszystkich forumowiczów, nieważne czy to zielony, niebieski czy pomarańczowy, nie robimy żadnych podgrup, partnerzy forum oczywiście nie wchodzą do konkursu, aczkolwiek można by zrobić ankietę na najlepszą relację wśród partnerów 8-)

2. W konkursie może brać udział tylko jedna relacja danego forumowicza. Jeśli do konkursu zostanie zgłoszonych kilka prac tej samej osoby, autor ma prawo do wyboru tej, która stanie do konkursu.

3. Głosować mogą tylko osoby mające min. 10 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.