Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje tylko ten stozkowy ksztalt je odroznia od normalnych padow DA. Dopiero pady nat┬áswap to niby jakies mieknace podczas pracy ... na one step jakis? ┬á­čśť┬áTyle ze to na autko potrzeba bylo z 5 lub nawet na kazdy element po jednej , no chyba ze szybko twardnieja i mozna co drugi element juz nia dzialac jak nowa?┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Koledzy, 3m karbowany zolty przyda sie do czegos? Z jaka pasta mozna uzyc te gabki i jaki efekt do uzyskania?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 30.06.2018 o 14:01, powalla napisał:

Na moje tylko ten stozkowy ksztalt je odroznia od normalnych padow DA. Dopiero pady nat┬áswap to niby jakies mieknace podczas pracy ... na one step jakis? ┬á­čśť┬áTyle ze to na autko potrzeba bylo z 5 lub nawet na kazdy element po jednej , no chyba ze szybko twardnieja i mozna co drugi element juz nia dzialac jak nowa?┬á

Pod┼é─ůcze si─Ö do pytania. Jak pracowa─ç t─ů g─ůbk─ů? Na ka┼╝dy element nowa? Jako┼Ť nie umiem tym pracowa─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Osobi┼Ťcie mi SWAP nie podszed┼é..

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nie kupi┼éem jej , bo sobie tak my┼Ťl─Ö ... lec─Ö mask─Ö , dziel─Ö j─ů na 6 cz─Ö┼Ťci┬á i teraz┬á mam 6 pad├│w kupi─ç , czy np. kupuj─Ö tyko 2 sztuki i po zrobieniu cz─Ö┼Ťci nr2 maski pierwszy pad ju┼╝ b─Ödzie zn├│w "twardy" i mog─Ö pierwszym padem robi─ç cz─Ö┼Ť─ç┬á3?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

trafi┼éem na dosy─ç fajne zestawienie pad├│w, mo┼╝e si─Ö komu┼Ť przyda, link:

19ec38418882a96378cfbb572d92fdd6.jpg

• Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@ghost┬áRobili┼Ťmy na ┼╝├│┼étych, kilka aut na One Step i dobrze wycina z ┼╝├│┼éta past─ů te┼╝ kocha, ale w zale┼╝no┼Ťci od lakieru to zostawia┼éy holo... Ale wed┼éug mnie dobra jest.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Podpowie kto┼Ť co zrobi┼éem, ┼║le ┼╝e pad mi si─Ö rozwali┼é w 2 dni. Jednego dnia robi┼éem dach tym padem i go wypra┼éem. Nast─Öpnie robi┼éem kolejnego dnia mask─Ö innego pojazdu i go umy┼éem tylko. Dzi┼Ť przed polerka 2 b┼éotnikow i zderzaka go zainpregnowalem i ruszy┼éem do zabawy. Gdy ko┼äczy┼éem 3 element to si─Ö rozlecial. Powinienem go cz─Ö┼Ťciej impregnowac? Nie przekracza┼éem 5 biegu na maszynie adbl roller 9mm. Docisk by┼é raczej ┼Ťredni. Ile razy impregnowac pad przed ka┼╝dym elementem? I czym go czy┼Ťci─ç i jak cz─Östo jak nie mam dost─Öpu do spr─Ö┼╝arki? Zawsze pierzecie pady po pracy czy wystarczy je umy─ç?┬á

IMG_20180726_210223.jpg

IMG_20180726_210237.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Michal90x 

impregnacja - w momencie rozpoczynania pracy. Potem ju┼╝ tylko czy┼Ťcisz i dok┼éadasz groszki.

Kilka odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz tu, ja już obejrzałem: 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Michal90x napisał:

Jednego dnia robiłem dach tym padem i go wyprałem. Następnie robiłem kolejnego dnia maskę innego pojazdu i go umyłem tylko.

Plus dosz┼éa do tego temperatura z bp maszyny i posz┼éo. Pad musi wyschn─ů─ç nawet kilka dni, potwierdzaj─ů si─Ö s┼éowa Paw┼éa Nowickiego jak i koleg├│w z forum.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witajcie

Padem przelecia┼éem dwie┬álampy┬ái wrzuci┼éem do namoczenia na ok2h (nie mia┼éem czasu na wrzucenie do pralki) a potem pranie z BJ.┬á Czarny pad┬áspta 80mm. Pad zakupiony w zesz┼éym roku i dopiero teraz u┼╝yty pierwszy raz. Czy to moja wina czy pad jest marnej jako┼Ťci? Da si─Ö to naprawi─ç czy kosz?

IMG_20180802_111645.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Panowie do ci─Öcia lepsza b─Ödzie we┼éna z flexipads czy np. mikrofibra na twardej piance z DM? - ewentualnie co innego by┼Ťcie polecili do wyci─Öcia g┼é─Öbokich rys (bez matowienia oczywi┼Ťcie)

Dosta┼éem informacje, ┼╝e podobno pady od NAT i DM niczym si─Ö nie r├│┼╝ni─ů - to prawda?

Co powiecie o┬áFlexipads Microfibre Finishing, kto┼Ť u┼╝ywa┼é i podzieli si─Ö opini─ů czy jest sens to kupowa─ç?

Jest r├│┼╝nica w efekcie finishu mi─Ödzy g─ůbk─ů zwyk┼é─ů a waflem?

Co b─Ödzie najlepsze na One-Step, Menzerna 3in1?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

U mnie sprawdza si─Ö:

Na DA hybrydowe futro od Honey Combination (to pomarańczowe)

Na rotacji dobrze mi si─Ö flexipads prowool.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Slobek napisał:

Dosta┼éem´╗┐ in´╗┐formacje, ┼╝e podobno pady od NAT i DM niczym si─Ö´╗┐ nie r├│┼╝ni─ů - to praw´╗┐da?´╗┐´╗┐

R├│┼╝ni─ů np rozmiarami. G─ůbki Detailing Mafia s─ů wytwarzane przez NATa.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W dniu 27.08.2018 o 14:53, Slobek napisał:

Jest r├│┼╝nica w efekcie finishu mi─Ödzy g─ůbk─ů zwyk┼é─ů a waflem?

Co b─Ödzie najlepsze na One-Step, Menzerna 3in1?´╗┐

Pro┼Ťba jeszcze o odpowied┼║ na te 2 pytanka - bardzo mi si─Ö to przyda.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Slobek napisał:

Jest r├│┼╝nica w efekcie finishu mi─Ödzy g─ůbk─ů zwyk┼é─ů a waflem

Od 27:02 - cz─Ö┼Ťciowo masz odpowied┼║ na Twoje pytanie.

3 godziny temu, Slobek napisał:

Co b─Ödzie najlepsze na One-Step, Menzerna 3in1´╗┐?´╗┐

To nie jest typowa pasta one step-owa, a bardziej AIO (chocia┼╝ ostatnio granica w nazewnictwie bardzo si─Ö zaciera). Typowa pasta one step to pasta, kt├│r─ů jednocze┼Ťnie usuniesz nawet ┼Ťrednie rysy, wyg┼éadzisz te grubsze i pozostawisz bardzo dobre wyko┼äczenie, nie wymagaj─ůce wykonywania finiszu - np. Scholl S20 Black. W przypadku pasty one step, efekt zale┼╝y m.in. od w┼éa┼Ťciwego doboru pada do danej pasty i rodzaju lakieru. W Menzernie 3in1 jest jeszcze mieszanka wosk├│w, co kwalifikuje ten produkt do grupy AIO.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

Obsługa graficzna

Magda Stępień

├Ś

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.