Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Białą sobie odpuść i zamiast tego kup pad 135 z mikrofibry lub futro ale z krótkim włosiem. Następnie pady niebieski, żółty, czerwony i czarny, sprawdzisz je sobie który lepiej współpracuje z pastą. Z 80tek wziąłbym tak samo 4 kolory, niebieski, żólty, czerwony i czarny.

 

Weź pod uwagę fakt, że podczas roboty zahaczysz np. o znaczek i pad się strzępi, kup po dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białą sobie odpuść i zamiast tego kup pad 135 z mikrofibry lub futro ale z krótkim włosiem. Następnie pady niebieski, żółty, czerwony i czarny, sprawdzisz je sobie który lepiej współpracuje z pastą. Z 80tek wziąłbym tak samo 4 kolory, niebieski, żólty, czerwony i czarny.

 

Weź pod uwagę fakt, że podczas roboty zahaczysz np. o znaczek i pad się strzępi, kup po dwa :)

Tam już uwzględniłem dwa od Booski pads z mikrofibry. Będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałem pytanie w "krótkie pytanie i krótka odpowiedź", ale że nie padło odpowiedzi to pytam w dedykowanym do tego temacie :)

 

zakupiłem do cięcia lakieru teraz :

-Flexipads Pro-Wool Velcro Detailing Pad nr kat: PW550 (tutaj myli mnie napis na opakowaniu "idealny do prac wykończeniowych :shock: )

-BooskiPads Wool Pad

-BooskiPads Microbuff

 

coś jeszcze polecicie bardziej agresywnego od tego w/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie swietnie na vagowskim spisywaly flexipady cuting mikrofibrowy i wlasnie te pro wool chociaz szybko sie konczyly. Za to rupes corsare mikrofibrowy odlecial w sina dal przegrzany po dwoch elementach na krausie da5800... spokojnie ciely 80-90rys po jednym dwoch przejazdach na koch 8.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem menzenry 400 na bialbym twardym flexipadzie nigdy na fibrze na masce mojego paska i szybko wysychala i pylila okropnie... z kolei kocha dorwalem tylko na fibrze na tym samym aucie i po pierwsze zero pylenia, nie wysycha tak szybko i jest bardzie "oleista" mimo ze fibra/welna nagrzewala sie duzo bardziej niz biala gabka. No i zamowilem kolejna buteleczke kocha mimo, ze na polce i 300 jak i 400 (pylenie jak i szybkosc wysychania na maszynie da, gdzie tnie sie wolno irytuje) ale bezposrednio porownac moge dopiero po swietach jak wroce do domu:-( bede robil x5 8letnia po myjniach szczotowych to postaram sie zrobic 50/50.

 

Posumowujac mnie koch przekonal na da mimo ze nie wycinalem wszystkiego i poswiecilem na ciecie okolo 12h robiac max dwa przejazdy (autko mialo byc odswiezone i zachowac opcje kolejnych zabaw). Menzerna za pylenie i wysychanie furory nie robi, ale ciecia nie moge porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Menzerna 400 w połączeniu z maszyna DA furory przy mocniejszym cięciu nie robi. Używałem ją z Booski Microbuff, niebieską mikrofibrą Rupesa ( mnie też odleciał rzep, ale zreanimowałem ), niebieską gąbką Rupes. Mnie zapycha wszystko a roboty nie robi. Zmiana na Koch Heavy Cut i moc jest. Kupiłem też Rupesa Zephir, który tnie całkiem całkiem ale bardzo szybko się wyrabia i pyli niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem od niedawna w posiadaniu polerki Einhell bt-po 1100e chciał bym 1 raz wypucować moją bmw e39 mam na oku pasty menzerna 2500 i 3500 potrzebuję do nich gąbek wyczytałem w tym temacie że polecane są NAT więc chciał bym zakupić gąbkę (średnią) żółtą i czarną (miękką) obie rozmiar 135 pytanie czy taki bp będzie odpowiedni do tych gąbek? BOLL uchwyt mocujący na rzep 125mm Jeśli nie to proszę o propozycje w rozsądnej cenie. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce zakupić pady które pomogą mi ogarnąć lakier na moim Signum z lakierem Z20R mam polerke Flex XC3401 VRG. Lakier zmęczony poprzez myjnie, żadnych głębszych rys. Znajomy polecił pastę Menzarna 3w1. Widziałem fajne pady LARE w siedemsetna na rzep 150mm. Jakie pady zakupić antyspamowe był idealny? Będzie to moja pierwsza korekta.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.