Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w czerwcu zrobiłem finiszem menzerny i czarnym padem 3m lakier swojej e 39, drobne rysy usunęła ale jest sporo głębokich z racji tego że położyłem juz fusso nie będę się bawił w tym roku ale na wiosnę będę chciał użyć HCC 1100 ewentualnie 2500 i antihologram kocha .Jakich padów użyć do twardego lakieru jaki jest na e 39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
[ref]Maciej WTN[/ref], Te fioletowe to połączenie futra z gąbką w skrócie to coś ponad pad cutting ale jednak słabsze niż twisted wool , za to wykończenie lepsze niż klasyczne futro

Będziesz miał w ofercie w najbliższym czasie to fioletowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

prośba o pomoc w doborze zamiennika do pada polerskiego megsa soft buff cutting (kolor burgundowy). Na Meguaiars polska mieli fajną promocję na komplet 2 sztuk za 36zł ale już jest niedostępny. https://www.meguiars.pl/sklep-online/akcesoria/gabki-i-futra-polerskie/soft-buff-4-foam-cutting-pad-2-pack-detail.html

 

Nie chcę wydawać majątku na pad bo moja robota będzie czysto amatorska.

 

Maszyna: DA Power system, pasta megs UC cel: likwidacja swirli/hologramów na twardym lakierze VW

Pad musi być średnicy 100mm mocowany na rzep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]tornado_red[/ref], Jeśli nie jest to sprawa pilna to możesz zastanowić się nad czymś takim:

https://pl.aliexpress.com/item/Professi ... 1711&tpp=1

Podróbka Megsowych padów :kox:

Dodam, że jakiś czas temu kupiłem na Ali zestaw padów typu plaster miodu, były bardzo dobrze wykonane i dobrze się na nich pracowało na maszynie typu DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, warte rozważenia :). A co do padów to zdecydowałem się na Medium Heavy cutting pad (pomarańczowy plaster miodu) od Flexipads

 

Planuję zacząć od pada polerskiego, który już mam i jak efekt będzie mizerny zastosuję wspomnianego Orange'a

 

Pierwsze próby z :ad: więc lekka obawa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam skompletować sobie takie coś pod DA (pasty - megs 101, koch antiholo)

Booski Pads MicroBuff 80mm + 130mm

NAT DA135mm: czarna(miękka), żółta(średnia) oraz biała lub niebieska (twarda, jedna jest otwarto komórkowa a druga zamknięto - czym to się różni? którą wybrać?)

NAT 80mm : zółta, czarna, niebieska

Będzie OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.