Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Bardzo fajnym patentem ale tylko do naturalnej i nieskręconej wełny jest włożyć ją do wody na kilka minut a następnie na polerce odwirować najwyższymi obrotami (na rotacji oczywiście) tak żeby w dotyku była sucha. Zupełnie inaczej wygląda praca, włosie staje się bardziej elastyczne polecam spróbować lubiącym futra. Jeżeli coś robię kotem to tylko w ten sposób. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

W takim razie spróbuj "square", jest to najagresywniejsza z gąbek, które produkujemy, agresywniejszą od białej jest biała z serii honey (mimo, że jest agresywniejsza od płaskiej na ostrych pastach zostawia mniej hologramów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

"square" tylko niebieska : http://urban-lack.com/index.php?p=pro_gabki_polerskie

Na twardość gąbki patrz tylko w trakcie używania, macanie na półce raczej dużo Ci nie powieo twardości. Jak gąbka(dowolnej marki) dostaje temperaturę mięknie teraz kwestia jaka jak. :) Przyłóż dowolną gąbkę do ust, chuchnij i wtedy pomacaj. Niebieska "square" oprócz tego, że jest z grupy twardych ma parę cech, które zwiększają jej agresywność np. jest z piany otwarto-komórkowej o sporych komórkach. jest ponacinana i każda krawędź jest krawędzią natarcia przytrzymującą pastę, nacięcia pomagają odprowadzać ciepło i jeszcze parę innych cech. Jak za bardzo się rozpisałem i zrobiła się nachalna reklama to napiszcie ;) będę pisał zainteresowanym tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam gąbek z APP :)

oto przykład, nowa gąbka i kilka pociągnięć ...

dscf0251rozdzielczopulp.jpg

 

od razu mówię,że nie była przeciążona ani nic z tych rzeczy ...

jak na razie najlepiej wspominam gąbki Monster Shine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę szybko kupić jakiś zestaw padów. Docelowo chcę kupić pady 3Ma ale chwilowo przez mniejszy przypływ gotówki muszę zdecydować się na inne rozwiązanie i kupić zestaw jakiś tańszych które przez chwilę mi posłużą. Co sądzicie o ABW? Do tej pory używałem padów Menzerny i zbytnio zadowolony z nich niestety nie jestem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, małe ABW mi się rozkleiły przy korekcie lamp w passacie... :( Pracowałem na DA z tymi padami. Dużych nie miałem. Jeśli nie doprowadzisz do zbyt wysokiej temperatury to powinny być OK :)

 

Widzę, że ich jakość jest wątpliwa. Coś za coś, niestety. Chwilowo muszą mi wystarczyć takie a przy zastrzyku gotówki uzbroję się w coś porządniejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.