Skocz do zawartości

Jaguar XKR, ciemna zieleń


julian

Rekomendowane odpowiedzi

Po naszym ostatnim forumowym spotkaniu poczułem się tak pozytywnie nakręcony, żeby coś zrobić, ze natychmiast umówiłem sie z włąścicielem tego jaguara na najbliższy możliwy termin. jako że i jemu i mi pasował czwartek i piątek, zabrałem się dziarsko za pracę. Auto w stanie fatalnym, wnętrza wolę nie pokazywać nawet(ale ogarnąłem je;) ). w sumie prawie 22godziny pracy, korekcja 98%, usunięte nawet duże rysy. użyty system 3M, całe auto polerowane FC+, potem wykańczane zółtym i ciemno-niebieskim korkiem. w kilku miejscach użyty papier, 2500 i 3000. 2 warstwy collli 476. życzę miłego oglądania;)

img4245y.th.jpg

img4247h.th.jpg

img4253.th.jpg

img4261d.th.jpg

img4265i.th.jpg

img4278m.th.jpg

img4289.th.jpg

img4293k.th.jpg

img4298d.th.jpg

img4301o.th.jpg

img4306s.th.jpg

img4323c.th.jpg

img4327t.th.jpg

img4332y.th.jpg

img4336.th.jpg

img4340g.th.jpg

img4350y.th.jpg

img4366k.th.jpg

img4376c.th.jpg

img4383y.th.jpg

img4390s.th.jpg

img4393j.th.jpg

img4403z.th.jpg

img4406d.th.jpg

img4409.th.jpg

img4415h.th.jpg

img4422c.th.jpg

img4431r.th.jpg

img4435e.th.jpg

img4456.th.jpg

img4459u.th.jpg

img4463g.th.jpg

img4468b.th.jpg

img4478o.th.jpg

img4482y.th.jpg

img4488.th.jpg

img4489s.th.jpg

img4493z.th.jpg

img4496.th.jpg

img4499n.th.jpg

img4502i.th.jpg

img4508i.th.jpg

img4512.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra robota, szczegulne uznanie za przejechanie całego auta FC+, patrząc na jaguara to on jest prawe cały z boku okrągły więc jazda twardą gąbką musiała być strasznie męcząca, no chyba że używałeś małych gąbek :)

 

Co to dużo mówić praca na najwyższym poziomie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :good: niesamowity efekt końcowy, chciałbym zobaczyć minę właściciela w momencie odbioru auta :)

prace nad nowymi autami nie robią na mnie takiego wrażenia jak te, gdzie auta są naprawdę sfatygowane ... takie metamorfozy :o

 

jak zapuszczę swój wehikuł to zgłoszę się po jego reanimację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. WashClub, auto było bardzo pracochłonne, lakier nie wybaczał;) nad samą maską siedziałem ponad 2 godziny, miała bardzo głębokie rysy.. jestem za to zadowolony z usunięcia tej masakry z bagażnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on zawsze będzie taki porysowany. To supercharged, więc już nawet przy przyśpieszaniu trze o powietrze.

 

Bardzo sympatyczna furka. Dyskretna, elegancka. I nawet w wieku 10 lat wygląda tak jak by miała 20 lat lub 1 rok. Niezmienna. Tylko angole potrafia tak auta projektować.

 

A co z wnętrzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, że czekasz aż właściciel dojrzeje do detailingu wnętrza...

 

Miałem kiedys w domu Daimlera Double Six 1994. Piękna maszyna. Najbardziej mnie zachwycił ten klimat w środku, drewno, zapach skóry i tandetne plastiki...

Miał tylko jedna wadę. Nie dało się foteli z niego do salonu zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, wnętrze nie było planowane w ogóle w tym przypadku. fotel kierowcy musi przejść kompleksową regenerację u profesjonalisty, wykładziny trzeba wyprać etc. ale to nie jest moja bajka, wolę się trzymać tego, co sprawia mi przyjemność;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.