Skocz do zawartości

APC- fakt czy mit?


tata_jerzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje się jakbym czytał wypowiedzi pewnego polityka pewnej partii, który wszędzie też widział spisek ,układ etc :D:lol:
duże partii czy takiej małej ? 2 osoby chodzą mi po głowie :o

 

co do tematu myślałem ze akurat do skóry te preparaty są inne, produkt sonusa zachowuje się jak szampon i skutecznie czyści, do skóry można używać szarego mydła i mamy bezpieczne mycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris244, ;)

 

maestro00, jeśli umiejętnie uzywa się APC do czyszczenia skóry to szkód sie nie narobi. Kilka kompletów już tak wyczyściłem. Po prostu trzeba nie dużo lać i szybko wycierać. Przed nałożeniem kondyszynera czekać aż wyschnie i najlepiej pozostawić jeszcze na pare godzin przed ostatecznym uzyciem.

 

To nie chodzi o szkody, skóra bardzo nie lubi wody i daleki byłbym od czyszczenia jej czymkolwiek na bazie wody.

Oczywiście kwestia tego czy to skóra czy "skóra" jak już ktoś napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zrobiłem dzis mały test Autobrite - Super snow foam With wax.

Autobrite 1:5 z woda doskonale poradziła sobie z zaschniętym smarem i brudem pozostawiajac całkiem fajny połysk :D

 

 

kilka fotek:

20120226131133.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

20120226131213.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Sory za jakos zdjec. padły baterie w aparacie i musialem pstrykac tel. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylał mi sie z bańki APC Maqsa na dywanik. Jako ze późną jesienią nie sprałem tego od razu tylko przykrylem gumowym dywankiem.

Myślicie ze odbarwi mi dywanik? na razie widać plamę ( na szczęście pod wspomnianym dywanikiem uff)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylał mi sie z bańki APC Maqsa na dywanik. Jako ze późną jesienią nie sprałem tego od razu tylko przykrylem gumowym dywankiem.

Myślicie ze odbarwi mi dywanik? na razie widać plamę ( na szczęście pod wspomnianym dywanikiem uff)

 

Jako że moje welury są już mocno na wykończeniu, a jeżdżę z nimi na pokładzie także w zimie często "piore" je za pomocą mocno stężonego APC Megsa. Robiłem tak już kilku krotnie i dywaniki nic a nic nie straciły na swoim czarnym kolorze. Co prawda ja swój zawsze dobrze płucze ale chyba nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Osobiście uważam że to jeden i ten sam produkt tylko z "psychologiczną" zagrywką ze strony producenta...

Pozdrawiam.

Uważam tak samo. Jednak stosuję APC różnych producentów, tak mam to porządnie wkręcone :mrgreen:

Od strony psycho-sprzedaży: wystarczy wziąć pod uwagę etykietę dwóch produktów i ich zastosowanie, oto przykład jak na Nas to działa:

1. APC do wszystkiego in/out - wystarczy odpowiednio rozcieńczyć, aby poradzić sobie z każdym zanieczyszczeniem etc.

2. APC j/w - zastosowanie i podane proporcje 1:5 komora silnika, 1:10 zewnątrz, 1:20 tapicerka.

Oczywiście, że weźmiemy APC z pkt. 2.

 

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach nie jest problemem wyprodukować cokolwiek, ale sprzedać co bądź. Wszyscy wiemy, że najważniejszą rolą odgrywają opakowania, sprzedaje się opakowanie/etykietę etc., a nie zawartość - produkt docelowy.

 

Jestem przekonany, że jeśli rozbełtałbym, jakieś mydliny równie dobrze poradziłyby sobie jak piękne, cudowne APC - sorry z element herezji, ale nie mogłem się powstrzymać. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moje welury są już mocno na wykończeniu, a jeżdżę z nimi na pokładzie także w zimie często "piore" je za pomocą mocno stężonego APC Megsa. Robiłem tak już kilku krotnie i dywaniki nic a nic nie straciły na swoim czarnym kolorze. Co prawda ja swój zawsze dobrze płucze ale chyba nie powinno być problemu.

 

 

dzięki za info.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a mi AUTOSMART G-101 (1:4) porobił prawdopodobnie delikatne przebarwienia na okleinie, być może dobrze nie zmyłem APC.

 

 

G101 1:4 usuwa soki z drzew na lakierze, nie zbliżałbym się z tym do wnętrza w takim rozcieńczeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.