Skocz do zawartości

AutoGlym super resin polish.. ręcznie?


Patman

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje miejscowo zamaskować rysy na czarnym lakierze, powstałe po używaniu maski jako stolika na torby z zakupami, prawdopodobnie z przyklejonym kilogramem ostrego piasku od spodu. A zbrodnia to niesłychana! NA POHYBEL!! :x

 

Samochód polerowany był 3 tygodnie temu, i dlatego chciałbym stosować mniej inwazyjne środki. Pomyślałem o AG SRP albo o Black Hole od Poorboys. Moje pytanie jest następujące, czy i jak można stosować je ręcznie? Ew. czy są środki zawierające jeszcze więcej fillerów, a więc skuteczniejsze w tym przypadku?

 

Użycie Ultimate Compound tym razem odpada, nie chcę tracić kolejnych mikronów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem ale rys do zakrycia, zniwelowania jest mniej. Walczyłej już pastami lekkościernymi i SRP Polish. Trochę się poprawiło ale jeszcze je widać, dlatego mam pytanie.

Mnie sie wydaje ze tych rys nawet zielony korek nakladany szpachelką nie zakryje ;)

Co to jest za metoda na zielony korek do niwelowanie rys? Nie znam. Może mi ktoś to bliżej nakreślić lub podesłać jakiś link do podobnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SzaKal teraz mam jasność. Spytam jeszcze, czy ten środek na prawdę jast skuteczny, czy może polecasz na rysy coś innego? Druga sprawa, czy jest sens reobić to ręcznie czy lepiej maszyną polerską? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem sie tu rok temu, ale znalazłem co chciałem i tu nie zaglądałem. Zainteresowałem się tematem i jestem aktywny dopiero od 2 tygodni. Poza tym wątków i tematów jest tu tyle, że trudno wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info SzaKal. Mam jeszcze pytanie czy na FC+ muszę pracować na całym elemencie, czy mogę stosować go punktowo (wybrane miejsca)? Pytam bo, mam zarysowania miejscami a generalnie większość blachy jest całkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z waszych wypowiedzi taki, że bezpośrednio po polerce całego auta pastami ściernymi, dalsza praca w pojedynczych miejscach karoserii nie będzie się odznaczała, a oczywiście takie działanie na podniszczonym lakierze będzie się ewidentnie odznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.