Skocz do zawartości

Obszycie kierownicy


dw4463757

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z ww.? Skóry z allegro itd - mają sens, czy będą tylko szpecić? Bo oryginalna skóra jakiś czas temu się przetarła i przedziurawiła, trzeba było ściągnąć :/ A z drugiej strony 200zł i więcej to trochę dużo dla mnie, jak za obszycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Zobacz sobię relacje mojego focusa, Mam kierownice obszytą przez pana który ogłasza się na allegro. Pochodzi z Jarocina, Ja jestem bardzo zadowolony. W żony aucie też niedługo obszyję kierownice.

 

[ Dodano: 26 Październik 2011, 14:16 ]

Ja płaciłem 120zl z przełożeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiasz się na giełdzie w Poznaniu - mówisz jakie auto przyjeżdżasz w niedziele i gościu na miejscu w cenie obszycia zmienia ci kiere bez problemu cen nie pamiętam bo ja swojej nie obszywałem tylko kolega - 5 min i kierownica jak nówka Tylko też nie pamiętam nicku gościa z allegro :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu mógłbym oddać to na wzór, żeby dostać taki sam kawałek

'skóry' i samemu obszyć sobie, dokładnie tak jak było?

Najbardziej skomplikowane jest właśnie szycie wiec sam tego nie zrobisz.

To jest specjalny scieg ;)

Zwłaszcza jeśli brzegi nie są wstępnie dziurkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lublinie obszywaja za 120zl jak im dostarczysz kiere, jak maja ja wymontowac i zamontowac to bodajze + 30zl. W 80tce staralem sie sam obszywac - zarowno skora niby pod konkretna kierownice z otworkami na scieg jak i tez używając uniwersalnego kawałka skóry - niestety nijak ma się to do obszywania "profesjonalnego" a roboty z tym tez jest niemało. Po własnych zabawach pojechałem i oddałem do obszycia - wyszło nawet lepiej niż ori :) a przy okazji Panowie zreperowali mi klakson - były brudne styki i nie działał...

 

Ja obszywałem tutaj: http://www.obszycia-kierownic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z Bydgoszczy to polecam firmę na ulicy 3 maja. Byłem tam ostatnio chociaż długo z tym wszystkim zwlekałem i może 200 złotych to zbyt dużo jak dla niektórych ale efekt jest niesamowity !

 

Zresztą sami zobaczcie :) Efekt 3 godzinnej pracy.

 

dsc0142v.th.jpg (kliknij aby powiększyć :))

dsc0143nm.jpg

 

 

Dla porównania wygląd kierownicy zanim została obszyta.

dsc0008yl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was obszywał kierownicę w woj. łódzkim (najlepiej okolice Łodzi)?

 

W moim Clio trochę nieciekawie już kiera wygląda a i gałkę zmiany biegów można by obszyć.

 

A może ktoś obszywał coś w tej firmie ?

 

http://www.armj.com.pl/

 

Przed chwilą dzwoniłem - obszycie z wymianą kiery 300 zł. To już chyba trochę dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł w 3 godziny to całkiem porządna oferta.

Firma z Żor mi odpisała: 250zł i doba :shock:

 

Rozumie, że w cenie było odkręcenie i zamontowanie kierownicy. Chyba, że sam się w to bawiłeś pod zakładem ;)

 

Oczywiście odkręceniem, przykręceniem, odpięciem i podpięciem poduchy plus konserwacją zajęła się ta firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszycie kiery w skorze plasuje sie w granicach 160-200pln. jesli ktos robi to taniej niz za 150pln to nie obszywa tego w skorze tylko skoropodobnym wyrobie. co do zdjec to sorry, ale nie ukazuja jakosci wykonania szycia.. zeby zdecydowac sie na jakiegos tapicera nalez zobaczyc jego poprzednie prace i nie na foto tylko w real..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.