Skocz do zawartości

Orange Drying Towel


aro_77

Rekomendowane odpowiedzi

spiczek, zapomnij, ze dwoma stukami Orange Drying Towel osuszysz całe auto :lol: U mnie po masce i jednym panelu zadawał się do wykręcania z resztą możesz zobaczyć w tym temacie, jaka jest jego chłonność wody.

 

Co do osuszania to nigdy mi się nie zdarzyło, żeby Fluffy mi nie starczał, dorzucam do niego jedną MF 40x40 na dotarcie, najchętniej korzystam z CrystalDetail, i to dla mojego A4 Avant spokojnie starcza.

 

snap co ma kolor do osuszania ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffym na upartego można wysuszyć duże auto, niezależnie od pory roku. Nie mogę teraz znaleźć filmiku, ale stosuję technikę pana z USA(czarna corvette), może ktoś skojarzy ;)

Po myciu zdejmuję końcówkę z węża i oblewam każdy element, zaczynając od dachu. Tym sposobem na aucie zostają śladowe ilości wody :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może się komuś takie info przyda.

 

Zanabyłem dwa Orange Drying Towel (zamiast jednego Fluffyego).

Cena ta sama.

 

Porównania nie mam, bo Fluffyego nie używałem, ale samochód wielkości skody Octavii II Combi dwa Orange wycierają do sucha, bez większych problemów.

 

Do tego mają zajebisty kolor, którego zdjęcia nie oddają. :-]

 

To, że nie nasiąkają tak wodą jest ich - moim zdaniem - zaletą. Nie są tak ciężkie i poręcznie się nimi pracuje. Mniejszą efektywność względem Fluffyego rekompensuje cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok z Bagien - właśnie się zastanawiam nad jakimś większym ręcznikiem do osuszania ale chyba pójdę Twoimi śladami i dokupię drugiego Orange :)

 

dzisiaj po myciu ( na lakierze siedzi tygodniowa warstwa DG 105 + Track Claw ) jednym ręcznikiem Orange osuszyłem cały samochód kombi, nawet próbowałem go wykręcać ale nic nie leciało z niego :) samochód był spłukiwany delikatnym strumieniem wody jakby co.

 

dwa mniejsze będą chyba wygodniejsze :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa mniejsze będą chyba wygodniejsze

 

Ja specjalnie doświadczenia nie mam, ale dwa Orange okazały się dla mnie złotym środkiem.

 

Jednym jadę "na dużą wodę", czyli zbieram z grubsza z całego samochodu (polewam na podjeździe - lekki przechył - wodę jak na umieszczonym powyżej filmiku), drugim osuszam do sucha.

 

Dzięki temu, że ręcznik nie jest zbyt gruby i ciężki daje się nim spokojnie wytrzeć zakamarki. Jest poręczny.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.