Skocz do zawartości

K2, warto?


pavvell

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry techniczne przemawiają na korzyść K2. Do tego jest nowa i z gwarancją, a Silverline używana i najpewniej bez gwarancji. Kultura pracy obu pewnie jest zbliżona, więc gdybym miał kupować nową polerkę za 200 zł, to pewnie bym wybrał... ładniejszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż nie lepiej zamiast wspomnianej polerki http://allegro.pl/polerka...1813201640.html kupić polecaną częściej http://allegro.pl/polerka...1857549767.html

 

Gdyby kazdy wybieral w/g tego zalozenia, dalej chodzilibysmy w drewnianych sandalach :D Kup K2 i powiedz czy jestes zadowolony, 200zl nie majatek, auto nia na bank zrobisz, a jakichs diametralnych roznic bym sie nie spodziewal. Tal jak pisze mazder, przynajmniej masz gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym przedziale cenowym raczej wszystko będzie ważyć ponad 3 kg. Ja jednak również polecam Silverline'a Silverstorm'a lub jak chcesz mieć coś mniejszego, ale już za nieco więcej kasy zajrzyj np. na Lakierniczy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
zajrzyj np. na Lakierniczy.pl
Ja zajrzałem i jest już u mnie polerka LARE EPL-11, leciutka 2,1 kg, bardzo dobrze leży w rękach, jestem jak na razie zachwycony, nie testowałem na aucie, bo już przygotowane /wosk/ na lakierze, ale poczekamy do wiosny i wtedy napiszę więcej, ale napiszę już dziś jedno jest warta tej kasy...POLECAM :ad:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... start=1395

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżę kotleta

Długo zastanawiałem sie nad zakupem silverline'a z angli ale nie przekonywała mnie gwarancja, z którą po prostu byłyby problemy albo bardzo długie terminy ;/

 

Gdzieś przez przypadek zauważyłem ze K2 wypusciło polerkę PRO i w bardzo fajnej cenie bo 200PLN spojrzałem na fote i co widze? -> no prawie MAKITA :mrgreen:

 

Stwierdziłem że 200PLN to nie majątek i na siebie pewnie zdąży zarobić i gwarancja na miejscu :)

 

Moje spostrzeżenia po pierwszym kontakcie i pracy:

-wykonanie takie sobie: wszystko trzyma sie kupy, ale widać ze mało ryżu chińczyk za to dostaje w fabryce :P

-kabel zdecydowanie za krótki

+całkiem znośna waga

+całkiem znośny hałas i dźwięk

+dobrze odprowadza ciepło

 

poki co zrobiłem jedno autko :ad: i wszystko OK za tą cene myśle ze naprawde na początek sie sprawdzi ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą trzy dni od 7:00 do 15:00 K2pro nie grzała pracuje się nią fajnie nie jest zbyt ciężka ale kabel naprawdę jest zbyt krótki i przy polerowaniu dachu porysowałem drzwi kablem :P ale jak za tę cenę polecam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja coś ostatnio zaczęła glośniej chodzić. Takie rzężenie, jak by żaby rechotały, hehe

Co to może być ? Za mało smaru na zębatkach czy co ?

Do czerwca mam gwarancję więc chyba trzeba będzie wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temat K2.

Po ostatnim poscie j.w. rozkręciłem maszynkę i poprawiłem smar, który rozłożył się po ściankach.

Dzisiaj znów zajrzałem z ciekawości i widzę, że smar z czerwonego zrobił się brązowy.

Jaki smar muszę kupić i ile go tam wcisnąć ? Bo niby za dużo też nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ref]xXKrystianXx[/ref], ja mam i fakt waga daje o sobie znak po dluzszej pracy dla mnie duzym minusem jest krotki kabel i nawet po zastosowaniu przedluzacza to troche wkurza jak Ci sie obija o nogi. Stabilizacja dziala bez problemu niektorzy maja podobno problem z przelacznikiem od obrotow ja nie mialem. Generalnie jak na budzetowke za 200ziko to :good::good:

 

Dodane po 12 minutach 33 sekundach:

[ref=#ff3366]Gaj3c[/ref], a jak duzo i czesto lampy robisz? Jak czestoo to bym w tym przypadku pomyslal o czyms mniejszym jak lare l22 czy flex pe80 masner jest duzy sam nim robilem lampy zrobic sie zrobi ale jednak lepszy komfort pracy mialem na malym flexie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Generalnie jak na budzetowke za 200ziko to :good::good:

 

Właśnie z testu SWAGTV wynika, że maszynka za tą kase jest warta uwagi. Ja to raz mam chrapke na tego masnera, ale jak posiedzę dłużej to mi szybko przechodzi i znów myślę o Krauss'ie lub Lare. Mam DA Krauss DB-5800s i świetnie mi się nią pracuje ;)

 

 

Gaj3cDokładnie tak jak kolega mówi, jeśli używać będziesz tylko do polerki lamp to wystarczy Ci mniejsza maszynka i lżejsza, żebyś mógł siąść spokojnie i pracować. O proszę np. Lare PRO LR22-075, waga 2kg, obr.700-2500. Droższa od K2, ale za to komfort większy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.