Skocz do zawartości

Nowości w ofercie sklepu MrCleaner.pl


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, MrCleaner napisał:

troszkę się pomyliłem i wpadło nam nieco zamieszania. Rabat 15% jest na wszystko do 14.02 😉

No i super 😁

Już byłem gotów jechać robić zdjęcie walentynkowe wieczorem 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, davor napisał:

a coś ze starą nie tak? jak będzie można poznać nową? też się szykuję do zakupu

Nowa jest delikatnie słabsza ( mimo to dalej mocna) oraz tańsza 😁 o wiele tańsza. Poznasz z pewnością po cenie + ma być naklejka. Nie martw się jeśli w nowej cenie kupisz stara formule, wtedy można powiedzieć lucky you 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, davor napisał:

@Arkeolowy ok dzięki, to jest istotne dla mnie, byłem przekonany, że starej też nie trzeba wypłukiwać

Starej też nie trzeba 😉 

W ofercie mają i APC i inside cleaner. Tylko teraz będzie to słabsze i o wiele tańsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 18.02.2019 o 11:45, Tomas22 napisał:

@MrCleaner Panowie zrobiłem zamówienie w czwartek ale nie dostałem żadnego maila 😣 nie pamiętam kwoty i w ogóle 😣

Mój mail to t_daaniel@o2.pl

Witaj, nie posiadamy zamówienia z takim mailem, napisz do nas na priv, zobaczymy co się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Labocosmetica-w-MrCleaner.webp.b2b17b07dd3b8e5030bdea700da69184.webp

#Labocosmetica to ekskluzywna linia kosmetyków samochodowych należąca do grupy MAFRA, która od 1965 roku dba o międzynarodowe dziedzictwo motoryzacyjne. Stworzona w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalnych detailerów, którzy oczekują skutecznychbezpiecznych i niezwykle wydajnych produktów. Dziś stała się punktem odniesienia na skalę światową dla wszystkich entuzjastów pielęgnacji aut. Wszystkie preparaty są projektowane i wytwarzanie we Włoszech.

W jej ofercie znajdziecie innowacyjne i wszechstronne w użyciu produkty do pielęgnacji karoserii, szyb, felg, opon i wszystkich elementów wnętrza. Pozwalają na optymalizację wszystkich procesów auto detailingu od oczyszczenia do konserwacji.

Sprawdź kosmetyki #Labocosmetica już dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.