Jump to content
IGNORED

Produkty niepolecane / niebezpieczne / trefne

Recommended Posts

• 3 months later...
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zależy czym jest dla Ciebie QD, bo chyba każdy sobie interpretuje po swojemu. Nazwa "Quick Detailer" - chyba nie jest zatwierdzona normą, która nazywa konkretnie produkt - np "płyn do lakieru" .

@Domel nie wytrzymała z konkurencją na półce 😂 Pewnie w piwnicy odbyło sie detailingowe MMA między produktami 

Z taką jakością to nadają się najwyżej do zenków co w motoryzacyjnym kupują K2 "ARKE" i "KLIENTA" 

Posted Images

Ja zdecydowanie nie polecam szczotek od SG. Takich jak na zdjęciu. Pierwszy egzemplarz wyglądał gorzej po jednym aucie (używane tylko do skór). To jest egzemplarz, który SG mi przysłało na wymianę. Zrobił 2 komplety skór. Są dramatyczne

IMG_0708.JPG.dd5ef69fdb17722817af6792e5420a6b.JPG

IMG_0709.JPG.f7c141118fceb9234e0a9efc1921d9a4.JPG

• Lubię to 1

@Strus w ogóle moim zdaniem Shiny Garage mega poleciało z jakością. Te wszystkie "nowości" które są niedopracowane... Akcesoria które są słabej jakości. Nie wiem co się zrobiło z tą firmą. Z pewnością nic dobrego 😉 

Akcesoria rzeczywiście problem. Co do środków jest ok, ale w moim amatorskim przypadku widzę że czas nie wpływa dobrze na środki, a firma odwraca kota ogonem.

Ja mam już ze 3 lata  dwie szczotki z SG takie jak u Strus i  wyglądają jak nowe więc może problem leży po stronie chemii lub faktycznie te pierwsze były lepsze jakościowo niż te robione obecnie

@Karbo nie zgodzę się bo np mam od nich nowe fibry te dwu stronne ... fibrę do docierania wosku i ręcznik żadnych problemów ( brak odstających nitek czy cokolwiek ) 

pędzle mam 2 letnie i po nich już widać ze na nowy sezon przyda się zmiana . 

a kosmetyki ? nowy citrus /nowy szampon do odtykania czy icy ceramic  dobrze się sprawdzają w swoich zadaniach . 

Ja tą szczotką zrobiłem 1 dach materiałowy + 2 fotele i nie widać oznak większego zużycia. Za to denerwują mnie u Shiny Garage zakrętki od butelek .. mam od nich ok 6-8 produktów i.. ani jedna zakrętka w butelkach 0,5 i 1l nie przetrwała 1wszego odkręcenia .. każda, absolutnie każda rozdziela się na 2 części i zamiast odkręcić butelkę w ciągu paru sekund .. trwa to parę minut i leci parę niemiłych słów ..

Co do produktów - zestaw do dachów materiałowych - cleaner jest okej, szczotka - ta co wyżej w temacie także, natomiast zabezpieczenie dachu ich produktem -> zapach - dramat, bez maski z filtrami nie podchodź, a sama trwałość zabezpieczenia .. żadna .. 

NW od Shiny właśnie sprawdzam, ale aplikacja średnia .. ciężko ją dotrzeć.. 

Icy Ceramic fajny, szczególnie w kontekście zdejmowania świeżych waterspotów. Mega produktem jest szampon Sleek Premium, równie dobrym Citrus. W kolejce czeka EF Wheel Cleaner .. 

58 minut temu, FilipO napisał:

Ja tą szczotką zrobiłem 1 dach materiałowy + 2 fotele i nie widać oznak większego zużycia. Za to denerwują mnie u Shiny Garage zakrętki od butelek .. mam od nich ok 6-8 produktów i.. ani jedna zakrętka w butelkach 0,5 i 1l nie przetrwała 1wszego odkręcenia .. każda, absolutnie każda rozdziela się na 2 części i zamiast odkręcić butelkę w ciągu paru sekund .. trwa to parę minut i leci parę niemiłych słów ..

Co do produktów - zestaw do dachów materiałowych - cleaner jest okej, szczotka - ta co wyżej w temacie także, natomiast zabezpieczenie dachu ich produktem -> zapach - dramat, bez maski z filtrami nie podchodź, a sama trwałość zabezpieczenia .. żadna .. 

W przypadku produktów hydrofobowych do materiałów maska to akurat konieczność. Bez względu ja zapach.

7 godzin temu, KUBA46 napisał:

@Strus kiedy kupowałeś swoją?

A jakoś wczesną wiosną.

8 godzin temu, smerf91 napisał:

może problem leży po stronie chemii

Używana z Tenzi Czysta Skóra więc nie bardzo to kwestia chemii.

Mam 2 szczotki "nołnejm" już nie pamiętam skąd i po 2 latach są jak nowe a katowałem nimi nawet zatyrane buty.

1 minutę temu, Strus napisał:

A jakoś wczesną wiosną.

Jak dla mnie to jakaś wadliwa partia i tyle.

Reklamuj jeszcze raz. Bez feedbacku producent nie wie co się dzieje z produktami 😉

No aż się wyłonię z nory po paru latach nieobecności.

Ale widzę, że SG cały czas jawnie testuje produkty na klientach 🙂 Nigdy inaczej nie było i widzę, że nie będzie. 

@manio49 ktoś napisał, że szczotka SG jest słaba. Pięć innych osób napisało, że u nich śmigają aż miło. HUR DUR SG złe nie dobre 😂 

Mam zacząć wymieniać, ile zagranicznych akcesoriów i kosmetyków są nie udane i wyhajpowane bez podstawnie?

• Lubię to 2
  • Okay 1

SG zaproponowało zwrot kasy za szczotkę ale niestety nie wiedzą jaka jest przyczyna. Być może wadliwa partia ale tego nie wie nikt.

U mnie szczotka również jak nowa po 2 latach sporadycznego używania.

Może faktycznie wadliwa partia ale widzę że ogólnie w tym roku dużo produktów wychodzi z tzw wadliwej partii choćby limitowana szczotka od gliptone.

1 godzinę temu, pretor napisał:

U mnie szczotka również jak nowa po 2 latach sporadycznego używania.

Może faktycznie wadliwa partia ale widzę że ogólnie w tym roku dużo produktów wychodzi z tzw wadliwej partii choćby limitowana szczotka od gliptone.

a szkoda, bo ori szczotke gliptone mam od 2 lat i nie widać na niej zużycia.

1 minutę temu, Gozdziu23 napisał:

a szkoda, bo ori szczotke gliptone mam od 2 lat i nie widać na niej zużycia.

Jedni kupili po jednym uzyciu do wyrzuceniu a drudzy zrobili 3 auta i nic,takze dziwne to troche.