Skocz do zawartości

Coś z wyższej półki na elementy plastikowe


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję środka, który zabezpieczy elementy plastikowe narażone na warunki atmosferyczne. Chodzi mi o ochronę plastikowych nadkoli oraz dokładki zderzaka... lubię jak nadkola ładnie lśnią, strasznie denerwuje mnie jak na plastiku zostają przebarwienia spowodowane deszczem... Proszę o poradę jaki środek wybrać, aby w pełni spełnił moje oczekiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie padnie żadna alternatywa to kupię Gtechniq C4

 

Ps. dzięki Evo :good:

 

[ Dodano: 24 Wrzesień 2011, 18:00 ]

A jak jest z wydajnością Gtechniq? 15ml starczy na ....?

 

C4 jest bardzo wydajny. 15ml Wystarczy na pokrycie elementów plastikowych w jednym współczesnym aucie i jeszcze dużo, dużo więcej…

np. przy Porsche 911 (934) zużyto 2ml, na Land RoveraFreelander`a (z plastikowymi zderzakami) zużyto 25 ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z tym, że nie jest dostępny w tym sklepie i nie można dodać do koszyka.

A w którym? ;-) sprawdzane przed chwilą, link który podał bobas, działa jak również dodanie do koszyka.

 

Jeżeli występują trudności to wejść przez stronę poland.gtechniq.com, zalogować się w sklepie i powinno być wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojej dokładce testuje teraz Cquartza i też całkiem nieźle daje radę.

 

Cqartz w sensie do lakieru czy perl? Ten drugi opisuja jako dressing w dodatku wodorozcienczalny, wiec zalatuje mi tu megsem hd ktory nie jest jakos suer fajny. C4 natomiast... jesli faktycznie wiaze sie z plasikiem... kropelkuje z tego co widze nawet po 10 miesiacach od poozenia to nawet cene mozna jakos przelknac 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszych uzytkownikow nie mial dluzszego stazu z tym srodkiem

Nie wydaje mi się żeby na forum ktoś używał, może sie mylę. Natomiast auta od dilerów, naszych partnerów, wyjeżdżają z plastikami zabezpieczonymi C4.

 

Wpis z 2008 r. - wszystko aktualne, tylko cena bodajże w UK teraz jest Ł29.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się wypowie ;)

10 miesięcy to może nie minęło ale ze 4-5 na pewno. Na listwach zewnętrznych kropelkowanie było i jest, zaczernienie powróciło do ciut lepszego stanu jak przed nałożeniem, na desce rozdzielczej i boczku aplikacja była eksperymentem, ogólnie nie polecam ;) chyba ,że ktoś lubi efekt "very high gloss" ewentualnie jak ktoś jeździ do Maca to miejsca na kubeczki można śmiało wysmarować, żeby nam krople coli odpychało :D:D

ps. nie smarowac na miekkie plastiki bo powłoka się złuszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego środka jest, nie przesadzając, powalająca. Do tej pory sądziłem, że zachwalany na tej i drugiej półkuli BlackWOW jest drogi, a tu proszę - ponad 200 stówy za niepełny kieliszek. Nie wiem jaka by musiała być trwałość C4, żeby usprawidliwić jego cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.