Skocz do zawartości

Spotkanie Włocławek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

W pamięci miałem tylko Toruńska 148 i tak szukałem przejazdem jakbym wiedział, że to Inkubator to bym już dawno był, a tak przy okazji znalazłem chłopaków z SUN-Westa podczas nadwiślanej tułaczki ;) Z reszta ja mam CWL blachy to się łatwo gubię w dużym mieście :lol: No nic zawitam na dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację. Ja generalnie pracuję bez maszyny (jeszcze) znajomi chcą, żebym im umył tak auto to się dziwią jak tak długo można pucować - to jest chore. We Włocławku przemawia też argument $$$$ u mnie chłopaki napierają tempo, kokpit plakiem i mówia, że efekt ten sam :) Nie wytłumazysz np. że Nielsen Finesse jest ekonomiczniejszy mimo, że wydaje się droższy. Ma być tłusto i grubbboo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun od mnie za rozkręcanie biznesu w takim Włocławku.

Swoją drogą nie chcę krakać, ale ludzie nie bardzo się orientują w autodetailingu i w takim WLC ciężko może być wyjść na swoje.

Z drugiej strony we WLOC jest bardzo dużo majętnych ludzi, którzy nie obnoszą się z tym, czy owym (WLOC w 2009 r. był w pierwszej 12-stce miast pow. 100tys mieszkańców jeżeli chodzi zasobność kont bankowych - dlatego we WLOC jest, aż tyle banków).

 

Także powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale widzicie jakie auta jeżdżą u nas po drogach :-] majętnych nie brakuję :P zależy też na co się nastawiasz czy furki z wyższej klasy i dużo $ za robotę czy np. golfa też byś "opitolił" trochę taniej :) zrób car demo 50/50 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi jakie jeżdżą fury,ale mentalność ludzi. Mają kasę ale jak jest się brudasem to nim sie jest. Mam kumpla co ma Audi A4, Mercedesa C z 2010 i mazdę 6 a z mojego mycia auta się śmieje i sam napiera szczotką :) Jak ma kupić płyn w Realu to oblicza sobie , że w Tesco ma tańszy o 50 gr więc wybór jest jasny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.