Skocz do zawartości

Jaki AIO polecacie?


darek87dz

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze maskuje zgadza sie?

może nie wyśmienicie ale dość dobrze,

tylko wydaje mi się ze na lakierze metalicznym ciemnym ziarno wygląda tak jakby zamglone jeśli patrzy się pod dużym kontem, warstwa wosku wygląda że nie jest w pełni przezroczysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Osobiście mam w swoim arsenale AB Cherry Glaze i jestem mega zadowolony. Mam lakier VW LC9Z czyli czarna perła i z czystym sumieniem mogę polecić to AIO. Wydobywa on taką głębię lakieru, że AG SPR i PB BH się chowają :P Z tego co wiem to koledze Bio na BMW sam Cherry poleżał ok. 3 tyg. Ja na niego kładę zawsze Colli i z tym wiadomo jak jest:) ogólnie polecam Cherrego bo praca z nim to czysta przyjemność :)

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj wypróbowałem nowy produkt, jak dla mnie to można go chyba zakwalifikować do AIO z góry przepraszam za marne zdjęcia, ale nie spodziewałem się takiego efektu więc nie brałem aparatu do pracy, po zaaplikowaniu stwierdziłem że warto to pokazać :shock:

Samochód myśliwego więc dobry pacjent.

og94.jpg

Błotnik po, drzwi przed.

v8if.jpg

 

Aplikacja banalnie łatwa, ścieranie ... obojętnie czy po 5 sekundach czy po 15 min. nie ma problemu, kropelkowanie również na duży +, trwałość podobno liczona w miesiącach :idea:

A teraz zgaduj zgadula co to za produkt :D

 

W poniedziałek zabiorę lustrzankę i porobię porządne zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no powiedz, chyba wszyscy są ciekawi

Dobra, zjem grzanki i wrzucę foto produktu ;)

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2013, 23:14 ]

Teraz wyczytałem że produkt działa jak reloader.

A jest nim :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

slmp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz04,Uwierz mi że produkty takie jak cherry, tripple czy achilles takiego looka nie robią ;)

 

Bardziej chodziło mi o to, że w miarę cenione i polecane produkty na forum robią robotę podobną do środka mało znanego i pewnie tańszego niż te wyże wymienione :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.