Skocz do zawartości

Pasta do rąk Bilt Hamber Heavy Duty Citrus


MM.MM

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest niedziela dodaje obiecany test:

 

Test sponsorowany przez :

 

37a6cfa913ab6848.jpg

 

Na samym początku sorry, za zwłokę z wykonaniem testu, ale nie miałem czasu się pobrudzić :D Nie mnie jednak wywiązuje się z zdania do którego się zgłosiłem.

 

Otrzymana próbka to Bilt Hamber Heavy Duty Citrus

 

DSC_5381.JPG%20

 

Informację od producenta :

 

Środek do czyszczenia rąk oparty o najlepsze, naturalne składniki.
Bilt Hamber Heavy Duty Citrus to innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju produkt do czyszczenia silnie zabrudzonych rąk z ciężkich zabrudzeń, takich jak smary, cleanery czy pasty polerskie. W przeciwieństwie do zwykłych past i środków do mycia rąk nie zawiera rozpuszczalników, a jedynie najlepsze, naturalne składniki, takie jak olejki cytrusowe.
Twoje dłonie pod najlepszą opieką.

Większąść past i środków do czyszczenia rąk niezwyke silnie wysusza i degraduje skórę dłoni. Może to prowadzić do jej pękania i długo utrzymującego się podrażnienia. Heavy Duty Citrus rozwiązuje ten problem, nie wysusza skóry i nie ma złego pływu na jej naturalne składniki ochronne.
Przyjemny, naturalny, cytrusuowy zapach

 

Z moich spostrzeżeń:

 

Zapach: świeże cytrusy, przypominają się czasy dzieciństwa i lizaki lodowe o smaku cytryny :good:

Struktura: przypomina ostry piling do ciała, chyba każdy wie o co chodzi.

Zmywanie: bardzo łatwo można go usunąć przy użyciu letniej wody.

Skuteczność : Sami zobaczcie :

 

DSC_5383.JPG

 

Zabrudzenie to towot, który przepracował swój okres czasu.

 

DSC_5385.JPG

 

DSC_5386.JPG

 

Po użyciu ilości jak na zdjęciu wyżej dłonie wyglądały tak:

 

DSC_5387.JPG

 

Jak widać bród nie został całkowicie usunięty, kolejny raz nałożyłem podobną ilość na dłonie i zabrałem się za czyszczenie. Po drugiej aplikacji dłonie były zupełnie czyste .

 

DSC_5388.JPG

 

Ilość jaka pasty jaką zużyłem jest śmieszna bo praktycznie jej nie ubyło:

 

DSC_5390.JPG

 

Pasta przechowywana jest z resztą kosmetyków, chłodnym i zaciemnionym miejscu mimo to można zaobserwować że od dna próbki zaczęła blaknąć, co może być tego przyczyną ?? Zupełnie nie wiem.

 

DSC_5392.JPG

 

Podsumowując: super środek o ładnym zapachu i dobrej skuteczności domywania , porównując go do takich produktów, który do tej pory używałem to numero uno, już sobie go dopisałem do kolejnego zamówienia :good:

DSC_5394.JPG

 

DSC_5395.JPG

 

Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, dobrze że mi przypomniałeś, BH wysusza dłonie ale nie tak bardzo jak inne środki. Zaraz po umyciu jak dłonie masz jeszcze wilgotne, czuć że są delikatne i śliskie, ale po czasie robią się suche, ale nie na tyle jak po innych środkach. Z ciekawości nie kremowałem rąk niczym i po około 15 minutach efekt suchych dłoni minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja ze swojej strony mogę polecić pastę naszej łódzkiej firmy ORGANIKA

879ee842451ba809a11f10378369

bardzo dobrze domywa i nie wysusza skóry, jak robiłem przy silniku to byłem cały w oleju i smarze, twarz, ciało, ręce, nigdy nie miałem problemu z domyciem się 🙂 mogę śmiało polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.