Skocz do zawartości

Kobyłki+ podnośnik


Tasaq

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed wyborem tak jak w temacie kobyłek i podnośnika. Nie ukrywam, że interesuje mnie jakiś rozsądny, budżetowy i sprawdzony sprzęt. Ktoś z Was może posiada, jest w stanie coś polecić wartego ceny? Pytanie czy lepiej szukać na Alledrogo takich rzeczy czy np w sklepach typu castorama/praktiker/leroy merlin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również polecam Yato podnośnik 2T YT-1720 od roku ani razu mnie nie zawiódł a często go naprawdę używam , co do kobyłek to wybrałem model składany z firmy Toya 2T czerwone koszt koło 55 zł , ale zdecydowanie wygodniejsze są standardowe jack standy (nieskładane ) czyli na regulowanym uchwycie , ponieważ te moje mają tylko 3 opcje ustawienia wysokości a tamte ze 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na siodło kobyłki przykleiłem kawałek gumy perforowanej kupionej w casto na metry i skleiłem taśma dwustronnie klejącą , jak kiedyś się wytrze to mam jeszcze spory odcinek , koszt niewielki pasek 5 cm na 50 cm kosztował 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

wystarcza do podniesienia auta na szybko i postawieniu na klocku czy kobylce, po co ręcznie lewarkować jak można machnąć kilka razy i auto w górze, choć nie mam tego akurat to mam jakiś chiński z allegro i sprawuje się świetnie ;) tylko żeby komuś nie przyszło do głowy kłaść się pod autem gdy stoi na samym podnośniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, mam takie dwie. Polecam, sa bardzo solidnie zrobione, nie przepuszczaja. Jest tylko jedno ale... bez naklejek yato mozna je kupic za praktycznie polowe tej ceny. To zwykla chinszczyzna, co prawda niezla ale chinszczyzna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, mam takie dwie. Polecam, sa bardzo solidnie zrobione, nie przepuszczaja. Jest tylko jedno ale... bez naklejek yato mozna je kupic za praktycznie polowe tej ceny. To zwykla chinszczyzna, co prawda niezla ale chinszczyzna ;)

 

Dokładnie jest tak jak pisze Lukas G. Polecam dodatkowo dorobienie jakichś nakładek guma/drewno na tą koronkę bo jest dość mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś teżsię zastanawiałem nad tym podnośnikiem z Lidla...

 

ale patrząc na allegro USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU

 

mamy za 25 zł więcej (już z kosztami wysyłki) razem z 2 kobyłkami wiec nie wiem czy się opłaca brać ten z lidla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.