Skocz do zawartości

dziadkowy Golf III - wnętrze


yukon

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu długiego weekendu i nadmiaru wolnego czasu postanowiłem ogarnąć dziadkowego golfa :mrgreen: Autko z 94r więc trochę drogi już za nim. Pochodzi z Włoch i podejrzewam, że fotele jak i cała reszta nigdy nie były czyszczone. Nie udało się dużo osiągnąć ale chodziło głównie tylko odświeżenie i pozbycie się brzydkich zapachów ;) Na koniec obleciałem wszystkie plastiki Apc i Natural Look bo już nie mogłem na to patrzeć :mrgreen: Czas pracy około 7h.

 

Środki użyte:

Tersus MC990

Karcher RM760

Prochem S789

Tenzi Green Tea

 

przed... :kox:

 

dscn3696o.jpg

dscn3697.jpg

dscn3698j.jpg

dscn3699z.jpg

dscn3700j.jpg

dscn3701i.jpg

dscn3702k.jpg

dscn3703y.jpg

dscn3704.jpg

dscn3705r.jpg

dscn3707c.jpg

 

w trakcie prac:

 

dscn3709y.jpg

dscn3711v.jpg

dscn3712v.jpg

dscn3713s.jpg

dscn3714g.jpg

dscn3715.jpg

dscn3716m.jpg

dscn3717l.jpg

dscn3720a.jpg

dscn3721p.jpg

dscn3722v.jpg

dscn3723r.jpg

dscn3724z.jpg

dscn3725.jpg

dscn3726r.jpg

dscn3727b.jpg

dscn3728i.jpg

dscn3729g.jpg

dscn3731.jpg

dscn3732j.jpg

dscn3735g.jpg

dscn3736m.jpg

dscn3737e.jpg

dscn3738h.jpg

dscn3739l.jpg

dscn3740t.jpg

dscn3743.jpg

dscn3744c.jpg

dscn3745r.jpg

dscn3746d.jpg

dscn3747o.jpg

dscn3748o.jpg

dscn3749.jpg

dscn3750a.jpg

dscn3751q.jpg

dscn3752j.jpg

dscn3753z.jpg

 

po:

 

dscn3755sn.jpg

dscn3758o.jpg

dscn3762d.jpg

dscn3763o.jpg

dscn3764.jpg

dscn3765z.jpg

dscn3766d.jpg

dscn3768h.jpg

 

uwaga! na koniec dostał mega budżetowe pooookrowce! :lol:

dscn3772n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że na fotelach przednich jest zrobione 50/50 ( środek jasniejszy od brzegów) a to jest taka tapicerka :lol:

Ogólnie środek ładnie odżył, tylko co sie stało z jednym AirBag'iem??

A co do pokrowców, to tez jestem zdania żeby je wyrzucić. Tylko wiem z doswiadczenia, że starszym ludziom tego sie nie wytłumaczy. Tak jak ostatnio byłem na kawie u kumpla w sklepie motoryzacyjnym i przyszedl pewien dziadek po kołpaki. Niby nic w tym dziewnego, gdyby nie chciał ich zakładać na Alusy ( i to na prawde fajny wzór) bo miał troszke porysowane i brzydko wyglądały. Z 20 min mi tłumaczyliśmy, że na te koła kołpaków się nie da założyc. Sorki za małe OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowce założyłem żeby mi nikt nie uwalił foteli do momentu oddania do tapicera ;)

 

w sumie to nie wiem gdzie jest air kierowcy...uwaga ewenement auto jest z 94r i miało malowaną tylko maskę :-] nie będę go pokazywał z zewnątrz bo pospadacie z foteli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie odświeżony golf :-) szwagra namawiam na to samo bo ma trójkę z '95 1.9tdi i pewnie milionem przebiegu :D jakbym zrobił zdjęcia jego golfa to dopiero byście pospadali z foteli, dlatego, dlatego Yukon, Twój dziadkowóz jest prawie funkiel nówka. Co do wyposażenia to w tamtych latach już było całkiem fajne, szwagier ma 2 airbagi, elektrykę szyb, ABS, elektryczny szyberdach :D przyjemny samochód tylko zaniedbał go na maxa, a każda próba sprowadzenia go na właściwą drogę, kończy się zdaniem: Nie mam czasu, albo: po co będę w niego ładował? :o nie rozumiem takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospadalibyście z krzeseł/foteli jakbyście widzieli 3ke mojego szwagra! Kiedyś podjechał do mnie, a ja myłem auta skończyłem jedno i mówię, że mu przejadę myjką i przyniosę wiadra z szamponem i rękawice, a ja zajmę się drugim autem. Wziąłem myjkę i jadę z koksem jak dojechałem do progów to zaczęły się sypać! Przerwałem i pytam co dalej, a on do mnie, że nie ma problemu bo wszędzie już się sypie i nawet woda na dywanikach mu nie przeszkodzi :P to dokończyłem ale potem musiałem podjazd posprzątać po odłamkach... na szczęście auto już sprzedane tylko nie wiem czy nie dołożył do interesu bo auto było warte mniej niż OC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli na tej desce po NL wyjda Ci plamy nie przejmuj sie... u mnie dopiero 3 aplikacja przyniosla pozadane efekty (tez byly zapuszczone przez dlugie lata)... plastiki w VW sa poprostu dziwne i tyle ;)

aż pewnie teraz miło się wsiada :) Kurde teraz rozkminiam czy 94 miały w ogolę AirBag ? :D to albo kiera zmieniona albo poducha dołożona stawiam na opcję number 2 :)

 

Auto ma prawa poduszke bo jest schowek pod nia, wersje bez poduszek mialy schowek zamykany w miejscu poduszki, poza tym ma kontrolke poduszek i abs z lewej strony kierownicy. Obstawiam ze zginela poduszka kierownicy a reszta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie miał być komplement. Zdjęcia "po" mają podrasowane kolory. Jeżeli to niezamierzony skutek uboczny ręcznej korekty naświetlania to OK.

W tym Golfie dużą zmianą we wnętrzu była by wymiana uniwersalnych niedopasowanych dywaników na dedykowane, najlepiej welurowe. Poprzez alle... można je kupić za kilkadziesiąt złotych.

Za małe pieniądze można kupić oryginalne radio VW "z epoki". Po naprawie tapicerki i zdjęciu pokrowców wnętrze zacznie wyglądać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.