Skocz do zawartości

Jak usunąć NANO WYCIERACZKĘ???


lukasz008

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja polecam NW od Autolandu, w tesco są po 13 PLN. wrzucilem na wszystkie szyby boczne. Na przednią dalem ja w miejsca szyby poza zasiegiem wycieraczek. Sprawdza sie, bo tak jak napisal JM63, zdecydowanie lepiej widac gdy woda jest skropelkowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dobre oczyszczenie powierzchni pod NW, dobre wycieraczki i jazda.

Ja już nie wyobrażam sobie jazdy bez NW. Przy jeździe po krajówkach w nocy, podczas deszczu zwykłych wycieraczek używam tylko zwalniając np. do świateł.

 

Jedno co trzeba przyznać, to to, że jak ktoś jeździ po mieście i rzadko kiedy przekracza 50kmh to nie ma sensu aplikować NW w moim mniemaniu bo i tak nie pokaże efektów ;)

 

Zgadzam sie.. Ja sam nałożyłem NW po wstępnym oczyszczeniu dobrze szyby..

 

Efekt: nic nie piszczy i nie wyobrażam sobie jazdy bez NW..A szyba sie nie brudzi a auto stoi pod chmurką..

 

Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czym usunąć Gyeon Q2 view? Przestała działać po roku i przeskakują wycieraczki. Czy wystarczy ten cleaner z zestawu czy trzeba coś mocniejszego?

Dalej nie wiem: czy mam uzupełnić kolejną warstwę na to co mam, czy usunąć do "gołej" szyby i nałożyć nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzzi, zrob jak pisze atvmmz

Ja ta powloke usuwalem twarda gabka i pasta cuttingowa. Jak sie nie myle to ten cleaner z zestawu ma właściwości czyszczaco gruntujace ale moim zdaniem jest za slaby aby usunac powloke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam nano non stop. Aby wycieraczka nie skakała po szybie wyczyść dokładnie piórko - pędzelkiem/szczoteczką z APC a później potraktuj je silikonem do konserwacji a później wytrzyj mikrofibrą. Wycieraczka skacze na wycieraczce gdy pióro jest brudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Również polecam maszynę polerską, ja osobiście używałem polishing pad (żółty) od RoyalPads i do tego pastę Megs'a Dual Action Cleaner/Polish a na sam koniec pad wykończeniowy i AutoGlym Glass Polish... POMOGŁO, usunąłem powłokę 4nano Clear Vision, która nocą na szybie w deszczu robiła mleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam maszynę polerską, ja osobiście używałem polishing pad (żółty) od RoyalPads i do tego pastę Megs'a Dual Action Cleaner/Polish a na sam koniec pad wykończeniowy i AutoGlym Glass Polish... POMOGŁO, usunąłem powłokę 4nano Clear Vision, która nocą na szybie w deszczu robiła mleko...

,,robiła mleko'' chodzi Ci o to ze mazało się? Miałem powłokę Gyeon View na przedniej szybie i bocznych ale nie miałem takiego efektu . A teraz jak wymieniłem szybę na nową to zauważyłem że się maże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładalem na klienta auto, który był bardzo nerwowy i choć mówiłem mu że szyba musi ostygnąć to nic nie dawało. Więc po przygotowaniu szyby w cieniu, odtluszczeniu AIO, nalozylem preparat i niestety zrobiło się mleko, o którym wcześniej wspomniałem, mazało się na biało, szyba była jednak lekko ciepła a powinna być zimna:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam nano non stop. Aby wycieraczka nie skakała po szybie wyczyść dokładnie piórko - pędzelkiem/szczoteczką z APC a później potraktuj je silikonem do konserwacji a później wytrzyj mikrofibrą. Wycieraczka skacze na wycieraczce gdy pióro jest brudne...

A jak szyba i wycieraczki są nowe to co w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby gdzie się miały ubrudzić? Myjąc nowe wycieraczki zmywamy z nich grafit co jest na nich fabrycznie nałożony, to nie brud.

A czy sam Autoglym Car Glass Polish zmyje G1?

 

EDIT. Twardy pad, maszna i FG500 plus mleczko do czyszczenia szyb ''ala Autoglym Car Glass'' kilka :ad: i po G1 nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.