Jump to content
Angelo

Poznań - miejsce do samodzielnego mycia

Recommended Posts

W dniu 27.02.2018 o 21:35, mackoo napisał:

Filip cały czas działa, tyle że teraz nie ma go w kraju, pisz smsa.

Ostatnio byłem u Niego pod koniec stycznia.

Ja próbowałem zazrezrwować sobie termin w ostatnią sobotę to niestety napisał mi, że już myjni nie wynajmuje. Może po jego powrocie - kwiecień. 

Znacie jakieś inne myjnie gdzie zgadzają się samemu umyć auto? 

Jeszcze widziałem ciekawą opcje na rondzie na rataja(obok BP) jest myjnia automatyczna która podobno nie uszkadza lakieru. Testował ktoś?

W dniu 4.03.2018 o 21:54, PanCogito7 napisał:

Ja próbowałem zazrezrwować sobie termin w ostatnią sobotę to niestety napisał mi, że już myjni nie wynajmuje. Może po jego powrocie - kwiecień. 

Znacie jakieś inne myjnie gdzie zgadzają się samemu umyć auto? 

Jeszcze widziałem ciekawą opcje na rondzie na rataja(obok BP) jest myjnia automatyczna która podobno nie uszkadza lakieru. Testował ktoś?

Oby myjnia ruszyła od kwietnia, inaczej znowu trzeba będzie się kitrać po bezdotykach :/

Czy miejsce na os Armii Krajowej nadal działa? 
Mapka z pierwszego posta niestety już nie działa. Studio Hand Wash Only na Bukowskiej oraz Washing Zone nie pozwalają już na mycie przy pomocy własnej chemii. 

Może ktoś z Was słyszał o jakimś nowym miejscu?

6 minut temu, dzeoos napisał:

Czy miejsce na os Armii Krajowej nadal działa? 
Mapka z pierwszego posta niestety już nie działa. Studio Hand Wash Only na Bukowskiej oraz Washing Zone nie pozwalają już na mycie przy pomocy własnej chemii. 

Może ktoś z Was słyszał o jakimś nowym miejscu?

Z tego co wiem miejscówka na Armii Krajowej dalej działa.

Witam. Szukam miejsca w Poznaniu, gdzie moglbym zrobic dekontaminacje lakieru i jego korekte. Chemie posiadam, myjke cisnieniowa posiadam, i polerke rowniez posiadam, tylko brak miejsca. Na ławicy juz niestety nie ma mozliwosci, a wiecej miejsc nie znam. Ktos moze ma jakis namiar na wynajem miejsca ? 

Jeśli dobrze rozszyfrowałem wszystkie wskazówki to na Armii Krajowej można wynająć miejsce na godziny. Link do map google

Cennik jest widoczny na jednym z dołączonych zdjęć i widać tam napis samoobsługa. 

Ktoś kiedyś korzystał z bezdotyku na BP na Mieszka I naprzeciw Plazy? Chciałbym czasem tam wbijać z 2 wiaderkami w nocy

46 minut temu, Kozaa napisał:

Ktoś kiedyś korzystał z bezdotyku na BP na Mieszka I naprzeciw Plazy? Chciałbym czasem tam wbijać z 2 wiaderkami w nocy

kawałek dalej przy byłym hotelu Polonez masz myjnie , gdzie póznym wieczorem lub wcześnie rano można spokojnie pobawić się zabawkami i spokojnie umyć - korzystam tam od samego początku i nie ma problemów , nawet jak spotkasz właściciela

Godzinę temu, pLaYmAn napisał:

Pozwolę sobie znowu odświeżyć, pojawiło się jakieś nowe miejsce na mapie Poznania?

raczej nie , ja nadal od samego początku korzystam z myjni przy Polonezie i sporadycznie z myjni naprzeciwko Selgrosu

Ja korzystam z myjni Błysk 24h na Bułgarskiej (między Shellem a Lidlem). Pisałem z właścicielem na Fb. Jeśli nie ma kolejki to nie ma problemu ze swoją chemią.

Woda ma dobre ciśnienie, jest piana i uchwyty na dywaniki. 

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

W dniu 6.12.2019 o 22:53, moler napisał:

Jeśli nie ma kolejki to nie ma problemu ze swoją chemią.

Dwa wiadra też przejdą?