Skocz do zawartości

Poznań - miejsce do samodzielnego mycia


Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.02.2018 o 21:35, mackoo napisał:

Filip cały czas działa, tyle że teraz nie ma go w kraju, pisz smsa.

Ostatnio byłem u Niego pod koniec stycznia.

Ja próbowałem zazrezrwować sobie termin w ostatnią sobotę to niestety napisał mi, że już myjni nie wynajmuje. Może po jego powrocie - kwiecień. 

Znacie jakieś inne myjnie gdzie zgadzają się samemu umyć auto? 

Jeszcze widziałem ciekawą opcje na rondzie na rataja(obok BP) jest myjnia automatyczna która podobno nie uszkadza lakieru. Testował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2018 o 21:54, PanCogito7 napisał:

Ja próbowałem zazrezrwować sobie termin w ostatnią sobotę to niestety napisał mi, że już myjni nie wynajmuje. Może po jego powrocie - kwiecień. 

Znacie jakieś inne myjnie gdzie zgadzają się samemu umyć auto? 

Jeszcze widziałem ciekawą opcje na rondzie na rataja(obok BP) jest myjnia automatyczna która podobno nie uszkadza lakieru. Testował ktoś?

Oby myjnia ruszyła od kwietnia, inaczej znowu trzeba będzie się kitrać po bezdotykach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy miejsce na os Armii Krajowej nadal działa? 
Mapka z pierwszego posta niestety już nie działa. Studio Hand Wash Only na Bukowskiej oraz Washing Zone nie pozwalają już na mycie przy pomocy własnej chemii. 

Może ktoś z Was słyszał o jakimś nowym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dzeoos napisał:

Czy miejsce na os Armii Krajowej nadal działa? 
Mapka z pierwszego posta niestety już nie działa. Studio Hand Wash Only na Bukowskiej oraz Washing Zone nie pozwalają już na mycie przy pomocy własnej chemii. 

Może ktoś z Was słyszał o jakimś nowym miejscu?

Z tego co wiem miejscówka na Armii Krajowej dalej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Szukam miejsca w Poznaniu, gdzie moglbym zrobic dekontaminacje lakieru i jego korekte. Chemie posiadam, myjke cisnieniowa posiadam, i polerke rowniez posiadam, tylko brak miejsca. Na ławicy juz niestety nie ma mozliwosci, a wiecej miejsc nie znam. Ktos moze ma jakis namiar na wynajem miejsca ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
46 minut temu, Kozaa napisał:

Ktoś kiedyś korzystał z bezdotyku na BP na Mieszka I naprzeciw Plazy? Chciałbym czasem tam wbijać z 2 wiaderkami w nocy

kawałek dalej przy byłym hotelu Polonez masz myjnie , gdzie póznym wieczorem lub wcześnie rano można spokojnie pobawić się zabawkami i spokojnie umyć - korzystam tam od samego początku i nie ma problemów , nawet jak spotkasz właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, pLaYmAn napisał:

Pozwolę sobie znowu odświeżyć, pojawiło się jakieś nowe miejsce na mapie Poznania?

 

raczej nie , ja nadal od samego początku korzystam z myjni przy Polonezie i sporadycznie z myjni naprzeciwko Selgrosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja korzystam z myjni Błysk 24h na Bułgarskiej (między Shellem a Lidlem). Pisałem z właścicielem na Fb. Jeśli nie ma kolejki to nie ma problemu ze swoją chemią.

Woda ma dobre ciśnienie, jest piana i uchwyty na dywaniki. 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.01.2020 o 23:16, random napisał:

Dwa wiadra też przejdą?

Robiłem też na dwa wiadra, ale pojedź w godzinach, kiedy nie będzie kolejek bo inaczej ludzie Cię wytrąbią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator
4 godziny temu, krychu11 napisał:

Super. Jak będzie to daj proszę jakieś info. Może zdradzisz jakieś szczegóły?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Jak będę je znał to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, Rakos napisał(a):

Czy coś się zmieniło w kwestii dostępności takiego miejsca do mycia ręcznego? Poznań okolice Śródki 

Nic nowego , teraz częściej korzystam z tej na Polan , można płacić kartą . Oczywiście wcześnie rano jest najlepiej . W razie czego przy tej myjni jest zaraz parking , gdzie można sobie ze spokojem po myciu ogarnąć samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.