Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Polecicie kogoś z Torunia lub okolic do 30 km, kto ogarnie temat polerowania samochodu ? Więcej info w tym temacie: viewtopic.php?f=11&t=27548&view=unread#unread

Black Magic Studio lub Novus Inowrocław.

 

Wysłane z mojego Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję formy które odnowiła by moje alufelgi, felgi nie są mocno zajechane, dwie mają jedynie mocno obdarty rant, dwie tylko miejscowo jakieś ślady, po za tym jakieś rysy na rotorze, na felgach jeszcze oryginalny lakier. Polecicie jakąś firmę na terenie Bydgoszczy lub okolic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poszukuję formy które odnowiła by moje alufelgi, felgi nie są mocno zajechane, dwie mają jedynie mocno obdarty rant, dwie tylko miejscowo jakieś ślady, po za tym jakieś rysy na rotorze, na felgach jeszcze oryginalny lakier. Polecicie jakąś firmę na terenie Bydgoszczy lub okolic? :)

 

MB Smart Repair na Fordonkiej 399.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, jest na Fordońskiej, chociaż ja bym polecał tę na Nakielskiej. Na Fordońskiej byłem kiedyś, ale niestety słabo leciała woda z tyczki, więc nie byłem w stanie popapranego przez ptaki dachu wyczyścić. Generalnie tamtejsza chemia też wydawała mi się dawać wiele do życzenia, a wiedza w tym temacie nie jest jakaś skomplikowana - http://panoramafirm.pl/blog/motoryzacja/myjnia-bezdotykowa-samochodowa-jak-myc-auto-i-ile-kosztuje.html - więc tym bardziej Nakielska bardziej mi podeszła, bo mniej ludzi, lepszy sprzęt, chemia i jakoś tak w ogóle fajniej się myło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Bydgoszczy jakaś myjnia gdzie można samemu i swoja chemia umyć auto?

Na wojska Polskiego, obok biedronki naprzeciwko szpitala Biziela, jest parking gdzie masz dostęp do wody i wiader. 30 min za 8zł jeśli dobrze pamietam. Woda zwykła, więc szybkie suszenie lub Iris itp. Odkurzacz też jest, nie pamiętam za ile.

 

Tesla82 Artih nie pisze o myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
710857 Gdzie w Bydgoszczy, trasa Świecie- Bydgoszcz lub okolicy może Grudziądz wyciągają wgniotki? Mam małe 3 wgnioteczki i chciałbym się tego pozbyć. Polecacie kogoś

 

Troszkę dalej bo pod Inowrocławiem jest warsztat. Świetnie zrobił mojemu teściowi.http://www.wgnieceniapdr.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Czy znacie/możecie polecić kogoś kto dobrze poleruje auta?? Chodzi o korektę lakietu w okolicach bydgoszczy???

 

https://web.facebook.com/artdetailingbydgoszcz/?fref=ts

http://www.artdetailing.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, Wracam do żywych :)

 

Panowie dziś zamówić chcę Megsa UC. JEdnak pomyślałem, że może ktoś z Was ma i nie planuje już używać ? Niestety praca ręczna będzie grana i zastanawiam się czy warto organizować sobie czas żeby machać łapą czy może jednak odżałować i wstrzymać się i zakupić znowu maszynę ? Po ostatniej niemiłej przygodzie jeszcze nie zdecydowałem się jej zakupić :)

Mam 3 auta do ogarnięcia, więc w sumie maszyna by się przydała. Może ktoś z Was swojej chce się pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.