Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu spotkamy się gdzieś na parkingu np. Łuczniczka, zaprezentujemy swoje samochody i wymienimy się doświadczeniami?

 

Ja bym proponował niedziele 21.08 ? 28.08 ? 04:09 ?

 

Oczywiście jak będzie pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, korzystałem z pięknej pogody nad polskim morzem dlatego nie zdążyłem napisać: 11.08 dostałem info od kuby że ma zajęte dwa najbliższe weekendy, tzn ten co był 2 dni temu i następny czyli 20-21.08:) poczekajmy może da znać kiedy będziemy mogli się spotkać, chyba że kierowani niecierpliwością znajdziecie lepszą miejscówkę i lepszego eksperta:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wam wszystkim.

Fajnie jest dowiedzieć się, że w naszym mieście są ludzie o podobnych zainteresowaniach.

Jakieś dwa lata temu wpisując w google "auto detailing - Włocławek" pojawiało się zero wyników...

Może jakiś spocik Włocławski byśmy urządzili;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kocel. Jak tam studio - gra już wszystko pełną parą?? Widzę plakat przed lasem, ale strasznie ciężko mi go było wyhaczyć. :) Można zacząć robić spoty we Włocławku i trochę rozkręcić nasz rejon bo pewnie osób dbających o auto jest więcej :) P.S. pierwszego klienta nakierowałem na Ciebie, może zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję.

Ale nie o klientów mi chodzi pisząc tutaj na forum

tylko o zapaleńców z którymi będzie można wspólnie wymienić się doświadczeniami,

popracować jakiegoś wieczoru nad swoimi autami....itp itd.

 

p.s.

Studio już praktycznie gotowe. Za max 9dni wymieniona zostanie szklana witryna i od tej pory można zaczynać działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie OT, temat jest o spotkaniu w Bydgoszczy i informację będą w tym temacie o spotkaniu w BDG.

Zapraszamy do naszego miasta. pozdrawiam!

 

otóż to, proponuje aby chętni się w miarę szybko pokazali bo niedługo jesień nas zastanie:/ kuba dasz radę objąć patronat nad spotem, zaproponuj miejsce i czas, jeżeli Tobie nie pasuje to zorganizujemy partyzantkę :kox:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.