Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy są chętne osoby (Bydgoszcz, Toruń i okolice) na spotkanie, wymianę spostrzeżeń, ew. uwag. Moglibyśmy się spotkać, umyć "pokazowo" jedną furkę (np. moją :) ) wymienić się uwagami, najwyżej drugi raz już nikt nie przyjedzie ;) Myślę że rozmowa "na żywo" z kimś będącym "w temacie" da więcej niż czytanie dziesiątek testów i opisów produktów.

pozdrawiam, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Bydgoszczy i chętnie bym zrobił jakiegoś spota, najlepiej w Bydgoszczy :)

Chciałbym zaprezentować wam mój samochód i porozmawiać na temat detalingu, na forum jest dużo tematów ale lepiej się na żywo wymienić doświadczeniami niż czytać tysiące stron :/

 

Oczywiście podstawa na spot to dobra pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale świetnie ! Zlot blisko mojej okolicy ! Śledzę forum od stycznia i namiętnie czytam posty, bardzo chętnie posłucham doświadczonych i się czegoś nauczę :roll::roll::roll:

 

Wezmę ze sobą nowy nabytek w220, w którego trzeba włożyć multum pracy bo ktoś traktował go jak jakąś puszkę po sardynkach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na info o spotkaniu, zresztą dzwoniłem do Ciebie kuba w sprawie korekty lakieru do e34 to będzie można porozmawiać i ocenić auto "na żywo". Z kolegą trybikiem widziałem się na ostatnim zlocie bkb w bydgoszczy, podejrzewam, że też wpadnie na spotkanie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na info o spotkaniu, zresztą dzwoniłem do Ciebie kuba w sprawie korekty lakieru do e34 to będzie można porozmawiać i ocenić auto "na żywo". Z kolegą trybikiem widziałem się na ostatnim zlocie bkb w bydgoszczy, podejrzewam, że też wpadnie na spotkanie.

 

pozdrawiam

 

A no widzisz :) Ocenimy co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, widzę spot kujawsko-pomorski nabiera kształtów:) Moja propozycja jest taka, aby spotkanie odbyło się u kuby, on ma i wiedzę i potrzebne do tego miejsce. W związku z tym proponuje aby to właśnie kuba ustalił pasującą mu datę, do której każdy z nas się dostosuje. Myślę, że będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem szukać w zakładce z wszystkimi użytkownikami tych z okolicy Torunia a tu taki temat :D chętnie bym wziął udział w takim spotkaniu, posłuchał cennych uwag i porad od doświadczonych kolegów. Nie ma to jak praktyka a nie tyko sucha teoria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.