Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, nie czekając zamówiłem póki mam chęci i nawrót bakcyla.

Domówiłem do tego pastę Sonax 04-06, zastanawiałem się jeszcze nad Menzerną 3in1. Głównie raczej na roboty One Step się nastawiam, nie mam aż tyle wolnego czasu i możliwości aby poświęcić się na pełną korektę - wolę dać zarobić tym co z tego żyją na to :P

 

Czy ma ktoś troszkę pasty 05-05 lub właśnie tą menzernę żeby zrobić porównanie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę. Ja jutro odbieram swoje zamówienie. Skontaktuję się z Tobą zanim zacznę działać, a może nawet będziesz głodny polerowania i się przyłączysz :P Pacjent to rodziców Corsa D czerwona więc może być przyjemnie hehe 

 

Ogólnie używałeś już tej pasty ? Można po takim AllInOne spodziewać się przyjemnej różnicy względem niepolerowanego lakieru ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma problemu, przyłączyć się raczej ciężko, totalny brak czasu :( Nie mam kiedy nawet odkurzyć auta, aż wstyd jeździć.

Efekty będą na pewno ale tylko przy twardszych padach lub fibrach. Na reszcie w zasadzie nawoskujesz auto. Jak byś potrzebował czegoś mocniejszego to jest sklep przy dawnym AS markecie na Chodkiewicza. Mają sporo rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilsky Masz na myśli sklep tuningkingz shop? To już jest czynne? Jakiś czas temu widziałem na ich stronie, że planują punkt w bdg. Ale myślałem, że to "daleki" plan

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że w ogóle coś zaczyna się dziać w tym temacie :) Może z czasem będą uzupełniać asortyment. Widziałem na zdjęciach, że mają zapachy CS. A ostatnio zamawiałem...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2017 o 20:06, Geniusz napisał:

Czynne jest. Byłem tam 2 razy i co do dużego wyboru to tak średnio. Mało mają rzeczy na miejscu. Co nie pójde to nie ma. Teraz na dniach się przejdę zobaczyć czy mają jakieś pady i PB Black Hole.

"Spory" w porównaniu do INNYCH sklepów w Bydgoszczy... ;) Pady mają Royal Pads, black hole chyba widziałem. Chcesz glaze na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle glaze. Bardziej bym SRP lub Cherry przyjął. SRP wiem, że jest bdb, nie wiem tylko jak Cherry wypada w porównaniu. Robię teraz Astre G czerwoną to efekty są i fajnie się pracuje. Będę kończył za tydzień i coś na koniec chce położyć po prostu żeby lepsze WOW było :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Artih chciałbym  u Was podratować przednie fotele w moim E91, niestety poprzedni właściciel nie dbał i fotel kierowcy jest dość zniszczony. Chodzi mi mniej więcej o wycenę, wystarczą zdjęcia czy najlepiej podjechać w jakiś dzień, żebyście obmacali sprawę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KapselK napisał:

@Artih chciałbym  u Was podratować przednie fotele w moim E91, niestety poprzedni właściciel nie dbał i fotel kierowcy jest dość zniszczony. Chodzi mi mniej więcej o wycenę, wystarczą zdjęcia czy najlepiej podjechać w jakiś dzień, żebyście obmacali sprawę? ;)

Lepiej było by podjechać - codziennie 9-17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tuningkingz już zlikwidowane 😐 Jak się zebrałem w maju to kupiłem pady flexiego, chemię itp. z przeceną -12/15% bo likwidacja 😞 Także znowu trzeba zamawiać online 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, już po przeniesieniu - teraz się zlikwidowali.

 

Bydgoszcz to pustynia pod względem sklepów detailingowych - i chyba tak pozostanie póki co...

Chociaż ja i tak wolę zamawiać z dowozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziółas Ale podstawową gamę z organiki? Oponex, orwax, zdemix i felgon... brzmi zachęcająco. Na stronie nic ciekawego. Z ciekawości podjadę i sprawdzę co mają.  Sprzedający w TuningKingz niestety zachowywał się jakby siedział tam za karę i chyba też jakby się bał ludzi. Zero promowania sklepu i tak wyszło. Szkoda

edit: Sprawdziłem i poprawna strona to: kosmetykisamochodowe.sklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sobie dałem spokój z TK sklepem jak byłem po pare rzeczy i prawie nic nie miał na miejscu. To chciałem zamówić, to tak średnio widziałem mu się chciało. Zamówiłem, miał na drugi dzień czy jakoś tak zadzwonić, ale nigdy nie zadzwonił. Z takim podejściem nie jest mi ich szkoda. 

 

PS. Artih powiedz mi zajmujesz się tapicerką skórzaną ? Tzn. wiem, że ogarniasz temat, ale chodzi mi czy masz jakiegoś konkretnego tapicera, który ogarnia tapicerkę samochodową. Do Ciebie też bym chciał podjechać bo mam staaaare fotele i kanapę i fajnie by było jakbyś mi powiedział co z nią zrobić (lakierowanie czy co żeby odnowić). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos sklepów.

Połowa albo więcej z nich to tylko pośrednicy. Nie mają na stanie 80% środków widocznych na stronach internetowych. Zawsze tłumaczenie że właśnie się skończyły i inne bzdety.

I że zamówią to trzeba wrócić za trzy dni albo wcześniej zadzwonić czy już mają na stanie.

Gdybym miał ochotę czekać trzy dni to bym sobie zamówił dużo taniej w necie. Mialem ochotę pomacać i kupić od ręki, mieć tu i teraz.

Dwa sklepy w Warszawie już odpuściłem z takich powodów. Jeden z nich dostał chyba niezły feedback bo ze strony allegro zniknęły oferty które wiecznie były "wyprzedane"

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.