Skocz do zawartości

Wrocław gdzie samodzielnie umyć auto


bronson66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie do kolegów z Wrocławia. Gdzie można umyć samemu samochód. Mam na myśli miejsce gdzie można przyjechać z wiadrami i spokojnie poświęcić przynajmniej z godzinkę na mycie auta. Do tej pory korzystałem z myjni bezdotykowych Ehrle przy ul. Bardzkiej i Grabiszyńskiej ale niestety nie ma możliwości rozłożyć się tam z klamotami. Podajcie proszę jakieś namiary. Z góry dziękuję.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można by się przejechać pod kaufland po prawej od wejścia są dwa stanowiska myjki w niedziele nieczynne, ugadać z szefostwem jakąś symboliczną cenę albo zrzutkę zrobić i myć sobie na spokojnie w niedziele za jakaś pisemną zgodną na blachy.

20110313699.jpg

Tak to wygląda w niedziele kiedy jest nieczynne :evil:

Już miałem dawno tam podjechać ale jakoś samemu.... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ! Wszystko fajnie ale jak później spłuczesz auto. Nie wydaje mi się żeby właścicel zdodził się na taki układ. Tak sobie teraz zacząłem kombinować i myślę, że jutro wieczorkiem podjadę na Krakowską. Kiedyś przejeżdżając zauważyłem myjkę Ehrle na dwa stanowiska. Jakoś nigdy nie widziałem tam tłumów. Może wieczorem jest tam całkiem pusto. Nie wiem tylko czy jest tam jakaś obsługa i czy nie będą się czepiać. Jutro sprawdzę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spłukania wystarczą mi 2-3 butle x 5L, a to nie problem :) Wszędzie albo zamknięte albo jest jakieś security, kamery. Przy kauflandzie są kamery więc dobrze by mieć jakiś papier z przyzwoleniem i pieczątką w razie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie, to trochę szkoda, że nie ma nigdzie takiej miejscówki, że jest woda, myjka i sobie stoi i nikt nie marudzi :/ najlepiej jakiś parking z bieżącą wodą :o

Też właśnie czegoś szukam. Krakowska mówisz, a gdzie dokładniej?:) Daj znać jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się często rozkładam z zabawkami albo po 21 albo o 7 rano na myjni Car Spa na terenach polmozbytu , mimo monitoringu nigdy nikt nie przyszedł zwrócić mi uwagi a bywam tam 3 razy w miesiącu , godz specjalnie wybieram takie żeby było bez kolejek dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (nie wiem czy jeszcze aktualne) za wiaduktem na ulicy Rychtalskiej była miejscówka na terenie stacji LPG, gdzie za piątaka można było umyć spokojnie z wiader; dostęp do zimnej wody bieżącej pod ciśnieniem wodociągowym, kawałek węża, właściciel udostępniał również gąbkę i wiaderko oraz odlewał trochę "czegoś" pieniącego ;)

Oczywiście rozkładałem się ze swoim "bajzlem" po myciu odjeżdżałem na bok i na spokojnie osuszanie etc.., bo obok siebie są 2 "stanowiska" do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Krakowskiej - 2 stanowiska Ehrle na przeciwko Praktikera, sam korzystam z tego miejsca, przyjeżdżam w późnych godzinach (22, 23 i później), obsługi stałej tam nie ma, raczej pojawiają się doraźnie w ciągu dnia żeby dosypać proszków i zabrać monety (widziałem raz przejeżdżając obok). Kamer nie widziałem, ale chyba jest napis informujący że takowe są. Przyjeżdżam tam ze swoimi "zabawkami", spłukuję sobie wodą z ich myjki. Nikt nigdy mi tam nie przeszkadzał w pracy, generalnie fajne miejsce :)

Dementuje jednak fakt że jest tam mały ruch - może nie jest tak oblężona jak myjnia 2-stanowiskowa na Armii Krajowej, ale mimo wszystko ruch jest, wczoraj 3 taksówki były tam jednocześnie (2 na odkurzaczu) :-]

Apropo odkurzacza, za 2 zł pracuje 7 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Krakowskiej - 2 stanowiska Ehrle na przeciwko Praktikera, sam korzystam z tego miejsca, przyjeżdżam w późnych godzinach (22, 23 i później), obsługi stałej tam nie ma, raczej pojawiają się doraźnie w ciągu dnia żeby dosypać proszków i zabrać monety (widziałem raz przejeżdżając obok). Kamer nie widziałem, ale chyba jest napis informujący że takowe są. Przyjeżdżam tam ze swoimi "zabawkami", spłukuję sobie wodą z ich myjki. Nikt nigdy mi tam nie przeszkadzał w pracy, generalnie fajne miejsce :)

Dementuje jednak fakt że jest tam mały ruch - może nie jest tak oblężona jak myjnia 2-stanowiskowa na Armii Krajowej, ale mimo wszystko ruch jest, wczoraj 3 taksówki były tam jednocześnie (2 na odkurzaczu) :-]

Apropo odkurzacza, za 2 zł pracuje 7 minut :D

Hmm dokładnie naprzeciwko praktikera? Woda z myjki jak rozumiem tylko zimna. Oświetlenie jest na tyle dobre, że widać, gdzie się brud jeszcze trzymie? ;)

22-23 :kox: nieźle

Robisz całość (w sensie wosk itp) o tej godzinie, czy tylko myjesz?

Tak się zastanawiam, bo niestety garażu brak więc jak coś auto w nocy stoi pod chmurką;/

Dzięki za miejscówkę, mam dość blisko więc prędzej, czy później sprawdzę 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krakowskiej o 22 jeszcze jest ruch (chłopaki w Golfach II jadący na imprezę do Wrocka i taksówkarze :P), ale po 23 już zamiera. Woda jest i zimna i ciepła, zależy jaki program wybierzesz - to zwykła myjka ciśnieniowa Ehrle. Wadą jest to, że chyba od 2 miesięcy zepsute są spusty, więc jak wrzucisz kasę to już nie ma zmiłuj.

 

Po 23 mały ruch jest też na Karkonoskiej jeszcze przed Bielanami - są tam 4 stanowiska i o tak późnej godzinie ruch jest na tyle mały, że też można się ze swoim sprzętem rozłożyć. I odkurzacz tam też za 2zł działa 7 minut. Szkoda tylko, że te odkurzacze na myjniach są raczej słabe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat, tez nie mam gdzie myc a juz patrzec nie moge co robi sie na myjkach. Panowie a nie probowaliscie myc wlasna chemia na myjkach samoobslugowych, miale w sumie taki plan aby kupic reczna pianownice + rekawica i wizyta na samoobslugowce oczywiscie w godzinach gdzie nie ma ruchu pytanie tylko czy nie bedzie zadymy z powodu wlasnej chemii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dokładnie naprzeciwko praktikera? Woda z myjki jak rozumiem tylko zimna.

Mniej więcej na przeciwko Piotra i Pawła (CH Family Point) który jest obok Praktikera :P

Oświetlenie jest na tyle dobre, że widać, gdzie się brud jeszcze trzymie? ;)

Oświetlenie włącza się fotokomórką i widać brud :)

22-23 :kox: nieźle

Robisz całość (w sensie wosk itp) o tej godzinie, czy tylko myjesz?

Robię taki roces: opłukiwanie, piana aktywna (z ręcznej pianownicy), opłukanie, mycie rękawicą (woda z szamponem), opłukiwanie, wysuszanie fluffy dryerem. Potem jadę do domu (nie mam daleko), wjeżdżam do garażu i jadę z woskiem, odżywiam plastiki, opony itp.

Tak się zastanawiam, bo niestety garażu brak więc jak coś auto w nocy stoi pod chmurką;/

Dzięki za miejscówkę, mam dość blisko więc prędzej, czy później sprawdzę 8-)

Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać i czyścić, czyścić, czyścić :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.