Skocz do zawartości

Kraków - miejsce do samodzielnego mycia


Blik

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie miejsca w Krakowie, gdzie można samodzielnie umyć samochód własnym szamponem, gąbką itd ?

 

Jak do tej pory znam jedno miejsce: obok stacji Orlenu, przy skrzyżowaniu "nowego mostu" na Salwatorze, ul. Księcia Józefa i wyjazdu na Kopiec Kościuszki.

Jest tam normalna myjnia, ale ma też kilka stanowisk do samodzielnej zabawy z wężem podłączonym do kranu. Za kilka złotych jest wiadro z ciepłą wodą, płynem i gąbką.

Tylko, że:

- brakuje jednak możliwości działania wodą pod ciśnieniem

- teren jest w pełnym słońcu, przez co trzeba trafić z niesłoneczną pogodą

- podłoże jest naturalne, a podczas mycia część wody gromadzi się wokół auta i wystarczy chwila niezdarności by chlapać sobie z powrotem umyte auto

 

Znacie jakieś inne miejsca?

 

PS. A może ktoś, kto ma warunki, szuka towarzystwa raz na jakiś czas? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blik, wprawdzie nie kraków ale Wieliczka.Myjnia samo obsługowa na stacji Lotos przy ul Dembowskiego zapewnia brak kolejek ( zero ruchu) i brak nadzoru oraz cień.

Jak chcesz to się tam umówimy i Cię wprowadzę w np to które stanowisko ma najlepsze ciśnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na prądnicką przy wiadukcie. Kempus mi polecił. Byłem tam już 4 razy i za każdym razem bez problemowo używałem własnego wiaderka (pytasz gościa czy nie ma problemu żebyś użył własnego szamponu i jazda). Weź ze sobą tylko wodę, żeby nalać sobie do wiadra bo z tym miałem problem :). Lancą raczej nie napełnisz bo ciśnienie za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ze sobą tylko wodę, żeby nalać sobie do wiadra bo z tym miałem problem . Lancą raczej nie napełnisz bo ciśnienie za duże.
Jest na to sposób;-) Bierzesz baniaczek 5l z wodą, wlewasz do wiadra, następnie zanurzasz lancę do samego dna i napełniasz wiadro. Trochę wyczucia/wprawy i będzie chlapać minimalnie;-) Możesz jeszcze lance w wiadrze mikorfibrą owinąć, przytrzymywać ręką i wtedy już zupełnie nie chlapie;-) A jak dodasz szamponu, masz mega pianę;-) Jakoś radzić sobie trzeba;-)

 

[ Dodano: 18 Lipiec 2011, 08:30 ]

Blik, wprawdzie nie kraków ale Wieliczka.Myjnia samo obsługowa na stacji Lotos przy ul Dembowskiego zapewnia brak kolejek ( zero ruchu) i brak nadzoru oraz cień.
Bez względu na godzinę? Można bawić się powiedzmy 2-4 godziny? Ile jest stanowisk? Myjnia jest na widoku, czy ukryta?;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ok,jestem już po rozmowie z kolegą i nie widzi problemu i jak ktoś chce sam myć swoją maszynę to zaprasza,tylko zadzwonić wcześniej.

Do dyspozycji wiadomo karcher,pianownica,odkurzacz itp. i komfortowe warunki pracy ;)

Siewna 30

608-779-797

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.