Skocz do zawartości

Opis prania tapicerki


kanar

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zrobic takie pasy trzeba wykldziny lepszej jakosci....np bmw ma fajne wykladziny , w oplu vectra tez sie spotkalem sa zazwyczja z krutszego wlosia bardziej miekie ....po wypraniu jak wykładziny sa mokre yo zaczesujesz najpierw wjedna strone a potem robisz pasy szczotka nie musi byc twarda ....przynajmniej ja tak robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna prosic o zdjecie tych pasow bo jeszcze sie z tym nie spotkalem

 

URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/b03b56d0579e9f21]b03b56d0579e9f21med.jpg[/url] zdjecie z mojej kolekcji...jak dla nnie pasy fajnie zwieczaja zakonczenie pracy i podbijaja ogolny efekt no i wygladaja profi :)))

A tu bagażnik w Bmw

576674a34df03376med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kończy mi się płukanka prochem s777 i teraz pytanie czy kupić to samo czy może spróbować prochem s776 lub formuła 90? Może ktoś miał te środki i mógłby porównać ? Prespray używam prochem s789 i chemspec enz-all, piorę głównie samochody, ale trafiają się dywany, łóżka, krzesła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się płukanka prochem s777 i teraz pytanie czy kupić to samo czy może spróbować prochem s776 lub formuła 90? Może ktoś miał te środki i mógłby porównać ? Prespray używam prochem s789 i chemspec enz-all, piorę głównie samochody, ale trafiają się dywany, łóżka, krzesła. ;)

 

Jezeli chcesz plukanke do chemspec enzall to formula90 jak dla mnie idealne polaczenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie temperatury wody do ekstrakcji. Im wyższa tym lepsza jakość prania(<50*C), czy tylko wpływa na lepsze rozpuszczenie środka w wodzie? Wiadomo, że Georg nie ma podgrzewacza wody :kox:, woda po pewnym czasie ma coraz to mniejszą temperaturę, a robotę trzeba robić po kolei, więc i tak ostygnie. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie temperatury wody do ekstrakcji. Im wyższa tym lepsza jakość prania(<50*C), czy tylko wpływa na lepsze rozpuszczenie środka w wodzie? Wiadomo, że Georg nie ma podgrzewacza wody :kox:, woda po pewnym czasie ma coraz to mniejszą temperaturę, a robotę trzeba robić po kolei, więc i tak ostygnie. Co o tym myślicie ?

 

Im cieplejsza woda tym lepsze dzialanie chemi wielokrotnie bylo poruszane ze każde kilka stopni w górę podnosi skutecznosc chemi....naturale ze woda wystygnie ale w georgu i tak czeba dosc czesto zmieniac wode bo mam maly zbiornik wiec zawsze będziemy miec dobra temperature a poza tym zbiornik jest zamkniety nie tak jak np w puzzi gdzie jest odsłonięty i tak szybko nie wystygnie....wiec nie ma co sie przejmowac jak bedzie woda letnia to tez sobie poradzi do georga max to chyba 40stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shinekamcar Dzięki za wyjaśnienie. A do Georga temperatura wody to <50*C, pytałem poorboya po zakupie. :good:

Mozliwe ze 50 ale powiem ci ze chyba jeszcze nie zdazylo mi sie zeby lac taka gorąca u mnie max to jakies 35-40 lepiej nie przesadzic zeby nie uszkodzic tez mam georga i jestem.bardzo zadowolony....najważniejsza jest chemia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze 50 ale powiem ci ze chyba jeszcze nie zdazylo mi sie zeby lac taka gorąca u mnie max to jakies 35-40 lepiej nie przesadzic zeby nie uszkodzic tez mam georga i jestem.bardzo zadowolony....najważniejsza jest chemia:)

 

Tak w głównej mierze efekt zależy również od chemii. Również jestem bardzo zadowolony, długo myślałem nad wyborem jaki odkurzacz kupić, jak się okazało po pierwszym odkurzaniu/praniu ta słodka minka to tylko przykrywka na to co on tak naprawdę potrafi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MPM który głownie mi służył do prania dywanów lecz od jakiegoś czasu, gdy zająłem się wnętrzami samochodów, głównie spoczywa w hangarze i dzielnie znosi trudy. Słowa złego nie powiem. Wg mnie odkrzacz nie jest tak bardzo ważny,lecz zastosowanie odpowiedniej chemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Chciałbym kupić odkurzacz piorący. Myślałem o profi 50c, ale może bez chemii jakie są dodawane na aukcjach kt22... a zamiennie wziąłbym to: http://allegro.pl/chemspec-enzall-1kg-f ... 93988.html, czyli Chemspec enzall i formula 90.

Czy to mi starczy do podstawowych prac? Lepsze będzie od kt22?

Mam głównie swoje auta do prania, Berlingo, Aurisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jeśli chodzi o odkurzacz to lepiej wziąć wersję profi 50 z pompą mocniejszą? Bo jest chyba 1,4 bar i 4 bar?

Na filmach jak pracują profi 50 to ciecz z dyszy leje się, a nie jest ładnie rozpylona, tak jakby to ciśnienie było zbyt małe. Do tego nierównomiernie to moczy tkanine... czy to normalne? Może po prostu sprzęty w tej kasie tak mają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym kupić odkurzacz piorący. Myślałem o profi 50c, ale może bez chemii jakie są dodawane na aukcjach kt22... a zamiennie wziąłbym to: http://allegro.pl/chemspec-enzall-1kg-f ... 93988.html, czyli Chemspec enzall i formula 90.

Czy to mi starczy do podstawowych prac? Lepsze będzie od kt22?

Mam głównie swoje auta do prania, Berlingo, Aurisa.

Bierz enzall bez dwóch zdań kt22 jest ok ale do prania tapicerki ni jak sie ma do enzalla ktory w polaczeniu z plukanka form90 jest nie do ocenienia mam odplamiacze i rzadko zdaza mi sie po nie siagnac bo wszystko schodzi....kt22 używałem czasem do podsufitki i sprawdzal sie dobrze ...teraz juz uzywam tersus mc990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.