Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cash 2 miesiące jest na doładowanie a kasa na kluczu nie mam ważności. Kupiłem zresztą już wcześniej miałem klucz.

Co do myjni na puławskiej to nie jest źle ale za to że sam sobie umyłem auto, odkurzułem i wosk nalożyłem wzieli 25 zł. nie wiem jak to policzyli bo w sumie bylo odkurzenia za 5 i mycie za 7 i 10 za to że mogłem wosk sobie u nich pod dachem nałożyć. Ale jak na samo mycie nie jest źle. Ostatnio jeżdze na autospa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pytanie co do spotkań - jak się spotykamy, to myjecie auta normalnie z wiadra sobie?

Pytam, bo nie wiem, czy jest sens brać wiadro i szampon :D Czy tylko bezdotykowo jedzie się tam :D

 

Wiadra kolego ale najlepiej po 19 i bardzo dyskretnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedzialem gdzie napisac, ale przez najblizszy (blizej nieokreslony) czas dysponuje odkurzaczem pioracym Karcher Puzzi 100, moge udostepnic forumowiczom z Wroclawia lub pomoc w praniu wnetrza przed zima ;)

 

*Oferta nie ma charakteru zarobkowego, wynika jedynie z checi niesienia pomocy kolegom z forum :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem gdzie napisac, ale przez najblizszy (blizej nieokreslony) czas dysponuje odkurzaczem pioracym Karcher Puzzi 100, moge udostepnic forumowiczom z Wroclawia lub pomoc w praniu wnetrza przed zima ;)

 

*Oferta nie ma charakteru zarobkowego, wynika jedynie z checi niesienia pomocy kolegom z forum :-]

 

Przydało by się przypiąć jakiś order :good:

 

Nie miałem jeszcze styczności z takim sprzętem - czasochłonne jest pranie wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nigdy nie bylo prane, wypada przeleciec 2 razy, jezeli jest bardzo brudne, to nawet i 3 razy. Troche juz aut pralem i zajmuje to srednio ok 2 godzin (ale to tak na spokojnie, z przerwami na piwko i papierosa) - jak sie sprezyc, to mozna szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.