Skocz do zawartości

Polonez Caro - zieleń morska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra ! Gigantyczny nakład pracy - mi łatanie jednego nadkola w mondeuszu zajęło 3 dni, a tu tydzień na wszystko ! Szacun :good:

 

A ten podkład w miejscach gdzie kładłaś go "w prostokąt" do samej granicy osłonięcia folią nie zostawił widocznej linii w miejscu gdzie się gwałtownie urywa ? Udało się to dotrzeć papierem, żeby przejście było niewidoczne ?

Łatanie dziur zimy nie przetrzyma, ale nie o to tu chodzi.

 

Rano pokażę tą relację żonie - może poczuje skruchę, że mnie od auta odgania mimo, że ja tylko pojedyncze godzinki weekendami sobie coś tam płuczę / wcieram / psikam ? A może ją wstyd ogarnie i postanowi mi trochę pomóc ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem swój blask pokazać. Teraz to się wstydzę. Myślałem, że ładnie furę odpicowałem, a tu się okazuje, że muszę wracać do garażu i poprawiać żebyś się ze mnie nie śmiała :oops: Szczerze gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tylko techniki malowania i dobierania koloru.

Spray nabity pod numer koloru ?

Po spolerowaniu nie widać znaczącej różnicy między starym a nowym lakierem ?

 

tak był to lakier w spreyu dobrany po kodzie lakieru i porównywany z klapką wlewu paliwa u mx nowicki :) Po spolerowaniu kolor lakieru się nie odróżnia

 

A ten podkład w miejscach gdzie kładłaś go "w prostokąt" do samej granicy osłonięcia folią nie zostawił widocznej linii w miejscu gdzie się gwałtownie urywa ? Udało się to dotrzeć papierem, żeby przejście było niewidoczne ?

 

podkład po przeszlifowaniu był bardzo gładki i w dotyku nie dało się wyczuć jego granic, po lakierowaniu jest niewidoczne. Największe problemy były z lewym przednim błotnikiem tam na fotkach widać trochę różnicę, nowy lakier jest tak jakby trochę matowy, ale ogólnie jakoś mi się źle pracowało na tym nowym lakierze.

 

Łatanie dziur zimy nie przetrzyma, ale nie o to tu chodzi.

 

Poldek zimą jeździ bardzo mało, ogólnie tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba ;)

 

Myślałem, że ładnie furę odpicowałem, a tu się okazuje, że muszę wracać do garażu i poprawiać żebyś się ze mnie nie śmiała

 

Spokojnie ;) wklejaj swoją relację, ja się z nikogo nie śmieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock:

 

Jak by to był facebook, pewnie "Lubie To" w przypadku twojej pracy uzbierało się więcej niż przy popularnych profilach, np "Tuska i Kaczyńskiego" :lol:

 

Super praca, naprawdę w tym przypadku nie trzeba nawet 50/50 żeby wiedzieć jak bardzo się autko zmieniło. Chciałbym zobaczyć pierwsze wrażenie dziadka jak zobaczył co zrobiłaś z jego autkiem ;(

 

Brawo :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem, że ktoś podlinkował na wykop, bo znowu jest apokalipsa z forum, jak ostatnio :wallbash:

 

Ciekawe po co ktoś to na wykop wstawił. :o

Komentarze takie że aż się rzygać chce, nawet nie będę cytował bo nie wypada. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie uśmiecha mi się wstawianie 127 fotek ponownie, ale dla Was to zrobie.

przytulasie.gif

 

Nie zdążyłem niestety zobaczyć tematu i myślałem, że już mi koło nosa przejdzie ciekawa praca (bo dla mnie właśnie detailing takich popularnych i patrząc po ulicach - zaniedbanych aut jak Polonez jest najciekawszy ;)), a tu czytam, że wstawisz je od nowa :) Podziękował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.