Skocz do zawartości

Kraków - Kogo polecacie?


brachson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym skorzystać z usług firmy detailingowej na terenie Krakowa (interesuje mnie tylko lakier). Znalazłem 3 firmy w necie:

Toka

Carnauba

AutoSpa

 

Ale nigdzie nie znalazłem opinii o nich, a z polerką niema żartów :ad:

 

Co możecie mi polecić?

 

Tnx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być akurat spa? Patrząc na jakość świadczonych usług przez krakowskich detailerów nawet nie myślałbym o oddawaniu samochodu do spa. Poza tym cena cena cena.

 

jaknajbardziej może być tylko nigdy nie inetersowałem się tym dlatego zabrałem się od najbardziej oczywistej strony czyli od SPA.

 

A jakie są inne możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brachson, W zależności od rodzaju zabezpieczenia od tygodnia do kilku miesięcy pod warunkiem odpowiedniego traktowania lakieru.Temat na poemat :)

 

[ Dodano: 12 Lipiec 2011, 11:12 ]

brachson, niech się inni wypowiedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachson efekt korekty utrzyma sie dotad az znow lakier sie nie porysuje, blask po korekcie widac nawet jak auto jest brudne, ewidetnie auto tak czy inaczej blyszczy sie z dapeka niezwyczajnie. A wosk chroni w zaleznosc od tego jaki zostal nalozony, jakie uzytkowanie auta i jak go myjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika:

 

Wiem że zależy to od wosku i techniki się uzyje ale:

Jak długo efekt zarówno wizualny jak i zabezpieczenia lakieru się utrzyma?

 

Wizualny pewnie do pierwszego deszczu ale jak długo lakier będzie zabezpieczony?

 

wszystko zależy gdzie po detailingu będziesz myć, jak i czym :) Jak opanujesz podstawy dobrego mycia i dbania o lakier, to efekt utrzyma się bardzo długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnauba

Tylko nie oni, omijać szerokim łukiem i nawet nie patrzeć :evil:

Jeśli chodzi o osoby z forum to jak pytałem o cenę to wychodzi drożej niż np. u Asi i Tomka a oni robią profeske

 

A Pani Asia i Pan Tomek to nie firma Carnauba właśnie? :o bo jeśli tak to sprzeczna jest Twoja wypowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo oczywiście, ale ja "od zawsze" kojarzę wspomniane Osoby z firmą Carnauba, stąd troche niejasna jest dla mnie wypowiedź kolegi toka .....

 

brachson koniecznie profi studio :o;) kupić pare zabawek, fantów i do dzieła. Na forum, joł-tube :-] jest WSZYSTKO krok po kroku, frajda nieporównywalna, znajmoi sie zaraz zlecą wiec zabawki pewnie się zwrócą :-] no chyba że masz np Shelby GT500 1967 i wtedy faktycznie strach dotykac coby nie popsuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnauba to całkiem co innego niż Tomek i Asia z detailer.pl. Racja oni robili autka w tym studio ale teraz to inny standart i lepiej pisać prosto do nich.

 

BTW, nawet w tym temacie napisało kilka osób które nie mają super studia ale zrobiło by dobrze autko. Najlepiej wpadnij na spota do nas - będzie w sobote chyba i tam zobaczycz co gdzie i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiem tak - mając odpowiednią ilość środków $$$, i przede wszystkim mając świadomość ile ta zabawa kosztuje w studio, nie rozważałbym oddania auta do weekendowych hobbystów z jednej prostej przyczyny - wszystko fajnie kiedy praca idzie jak z płatka, bez problemów. Ale jak się zrobi jakiś fuckup,przebicie albo inny wypadek przy pracy, to sprawy się trochę komplikują, bo o ile studia są przygotowane na takie ewentualności , to śmiem wątpić czy hobbysta robiący w garażu również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuckup,przebicie albo inny wypadek przy pracy, to sprawy się trochę komplikują, bo o ile studia są przygotowane na takie ewentualności

 

Racja, ale zdradź prosze inny sposób, taki "na poczekaniu" na wspomniane przebicie, otarcie rantu padem, niż punktowa zaprawka czy "przelakierowanie" elementu, kiedy poważny klient z odpowiednim $$$ ma być wieczorem po auto? ;)

 

Druga sprawa. Nie wiemy jakie auto ma kolega, jaki budżet i czy celem prac jest wyprawa na Concorso Di Eleganzia, czy też solidne odświeżenie "standardowo" :-] traktowanego do tej pory auta?

 

Zbaczamy z tematu btw, możesz przenieść albo usunac moj post, jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Przede wszystkim wielkie dzięki za wyrażenie pozytywnych opinii na nasz temat :)

No a druga sprawa...kurczę, miałam nadzieję, że to już za mną...jeszcze raz chciałabym podkreślić że wspólnie z Tomkiem tworzymy teraz detailer.pl i z wspomnianą firmą karnabuła czy jakoś tak ;) nie mamy nic wspólnego!!

 

Nawiązując do pytania z tematu, to moim skromnym zdaniem nie ważne jak bardzo ę, ą jest sam salon/studio itd, najważniejsze żeby osoby wykonujące usługę znały się na swojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Krk wyjaśnione, ale niestety będziecie musieli jeszcze nie raz to głośno przypominać wszem i wobec. Na "innym" forum jest "nieciekawy" post dot. karnałba.peel czy jakos tak ;) i mi sie tak dziwnie go czytało pamietając relacje z waszych prac w tamtej firmie i "kojarząc" Was z forum...

 

Pozdr

EOT z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
taki "na poczekaniu"

 

Ale tu w żadnym wypadku nie chodzi o takie doraźnie rozwiązanie, tylko o sprawne uregulowanie zobowiązań finansowych na przyszłość miedzy klientem a firmą, ale to już nie temat na dyskusje tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki "na poczekaniu"

 

Ale tu w żadnym wypadku nie chodzi o takie doraźnie rozwiązanie, tylko o sprawne uregulowanie zobowiązań finansowych na przyszłość miedzy klientem a firmą, ale to już nie temat na dyskusje tutaj ;)

 

Kwestia doświadczenia osób wykonujących taką pracę na co dzień też ma tu duże znaczenie, zmniejsza znacznie możliwość wystąpienia takiego fuckupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.