Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
16 minut temu, buka napisał:

Panowie szukam kogoś z śląska do nałożenia powłoki, sam wolę nie eksperymentować  na czarnej perle vw :)

jak sam sobie korektę zrobisz to powłokę Ci mogę nałożyć :P:P:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, buka napisał:

Auto na dniach z salonu odbierane także tragedii nie powinno być najgorzej :) a korekty na czarnej perle wolę nie robić :D

wcale bym się nie zdziwił jakby potrzebny był przynajmniej one step, tym bardziej skoro myślisz o powłoce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, kamykmm napisał:

wcale bym się nie zdziwił jakby potrzebny był przynajmniej one step, tym bardziej skoro myślisz o powłoce ;) 

uważam że na 99% jest potrzebny. W formie dobranej do kondycji lakieru, a w ASO to różnie bywa ;) Pamiętam że była jakas akcja z @g.pajak gdy odebrał nowe auto z salonu i mial dużego holosa na słupku ;)

A potem chyba wybuchła gówno burza, że musiał to auto mieć chyba lakierowane bo odcienie koloru się różniły..... ;) hihihihhiih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbierałem nową Skode Fabie na początku grudnia i hmmm...czekam z pracami nad lakierem do wiosny. Teraz tylko szybko zabezpieczone BSD i po każdym myciu SSW. Lakier jest może idealny ale nie dla (mnie) ludzi z tego forum ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coco po każdym myciu SSW? Szkoda tego wspaniałego środka. To trochę  przerost formy nad treścią. Poobserwuj kiedy zacznie powstawać lekką tafla na lakierze i wtedy reaplikuj SSW. Dodatkowo zamieniłbym bsd na QW od @ADBL i wtedy to co jakiś czas wzmacniał SSW. Miałbyś wtedy lepszą ochronę nowego lakieru zimą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację ale przy nowym aucie ciężko się powstrzymać. Auto mamy od miesiąca więc tych myć i aplikacji nie było dużo. Faktycznie jeśli będzie dobrze trzymał to ograniczę się do porządnego mycia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 22:05, buka napisał:

Auto na dniach z salonu odbierane także tragedii nie powinno być najgorzej :) a korekty na czarnej perle wolę nie robić :D

Na milion procent będzie. Zwłaszcza, jak dasz im wypicować po ściągnięciu folii. Sad but true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, która mi sie przypomniała po czasie to fakt, ze niewykonanie one-stepa na aucie prosto z salonu jesy ryzykowne. Konserwacja fabryczna, o ktorej nikt nie wie niczego szczególnego lub jakiekolwiek zabezpieczenie salonowe mogą spowodować nieprzyjęcie sie powłoki nawet po solidnym odtłuszczeniu. Czarna perła po myciu przez myjkowego z salonu tez nie wyglada idealnie, wiec żółty korek Rupesa + średniej twardości pad to jest minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

17.02 oficjalnie świętujemy przenosiny mojej firmy do nowej lokalizacji. Od 10:00 otwarte - w planach poczęstunki, konkursy i inne atrakcje. Ktoś wpada? Ktoś chce pomoc w organizacji? Ktoś chce robic sesje zdjęciowe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie, szukam kogoś kto zrobiłby mi korektę lakieru, czarna Vectra c GTS. Samochód ma hologramy, wydaje mi się że ktoś się uczył na nim polerki, jest po szczotkach. Fajnie by było 2 etapy zrobić ale to trzeba dogadać 😉 Jestem z okolic Rybnika, więc im bliżej tym lepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.07.2018 o 09:08, Badii23 napisał:

Panowie, szukam kogoś kto zrobiłby mi korektę lakieru, czarna Vectra c GTS. Samochód ma hologramy, wydaje mi się że ktoś się uczył na nim polerki, jest po szczotkach. Fajnie by było 2 etapy zrobić ale to trzeba dogadać 😉 Jestem z okolic Rybnika, więc im bliżej tym lepiej 😉

Ja jutro zabieram się za moja e91, jak spoko wyjdzie (myślę, że DA nie narobi bałaganu), to mogę Ci pomóc w zamian za pady/paste 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mickul napisał:

DA moze narobić bałagan, szczególnie na oplowskim lakierze 🙂

Rozwin prosze temat 🙂

moze jeszcze w tym roku zrobie firmowego Vivaro. A to bylby moj pierwszy OPEL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lakier Opla jest skomplikowany i trzeba znaleźć odpowiednią kombinację lub wiedzieć jakiej kombinacji użyć. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Ja porwałem się z motyką na słońce z 3 autem w życiu - robiłem czarną Hondę. 😄 Ale wystarczy zapał i podstawowa wiedza żeby coś wykombinować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.