Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Wziąłem się wstępnie za organizację i mogę powiedzieć, że będzie to coś więcej niż myślałem i zrobię wszystko, żeby było o tym jak najgłośniej. ;)

 

Będą na pewno najlepsze i najszybsze auta z Zabrza, a może i z okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechotą to muszę wiedzieć ze 3 dni wcześniej :D ... ale jak piechotą i będzie grill to i flaszkę zabiorę :D

 

Ja idziesz? DTŚ czy DK 94 bo jak ta druga opcja to sobie pielgrzymke możemy zrobić :lol:

Na taką imprezę to by trzeba było się tydzień wcześniej zacząć przygotowywać a w międzyczasie 3 razy spadnie deszcz, no chyba że przyjedziemy w myśl zasady że "szefc w dziurawych butach chodzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bedzie można przygotować na miejscu ;) mam nadzieje, ze separator mi wyrobi w ciagu tych dwoch dni :D

 

Zrobię jakies nagrody, przygotuje kiełbaski, dwa tygodnie wczesniej bede informował oficjalnie o wszystkim. Kwestia tylko pogody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wziąłem się wstępnie za organizację i mogę powiedzieć, że będzie to coś więcej niż myślałem i zrobię wszystko, żeby było o tym jak najgłośniej. ;)

 

Będą na pewno najlepsze i najszybsze auta z Zabrza, a może i z okolic.

O, to bardzo spoko - przyjadę Maluchem, akurat dwa tygodnie wcześniej go odbiorę od lakiernika (jak wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechotą to muszę wiedzieć ze 3 dni wcześniej :D ... ale jak piechotą i będzie grill to i flaszkę zabiorę :D

 

Ja idziesz? DTŚ czy DK 94 bo jak ta druga opcja to sobie pielgrzymke możemy zrobić :lol:

Na taką imprezę to by trzeba było się tydzień wcześniej zacząć przygotowywać a w międzyczasie 3 razy spadnie deszcz, no chyba że przyjedziemy w myśl zasady że "szefc w dziurawych butach chodzi"

 

Nie no jak iść to DTŚ ... centrum lepiej się idzie :D

 

Ps. Ja to raczej bez butów ale napewno nie na brudno ;), zresztą u mnie to wogóle cięzko powiedzieć czym przyjadę ale jak termin i godzina będą pewne to się pojawię choćby poznać/pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to bardzo spoko - przyjadę Maluchem, akurat dwa tygodnie wcześniej go odbiorę od lakiernika (jak wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem). :D

Jak bezposrednio od lakiernika to bedzie co oglądać, co jak co sle oni to umiejo te korekty robic i zawsze zostawiajo po sobie jakis podpis jak picasso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bezposrednio od lakiernika to bedzie co oglądać, co jak co sle oni to umiejo te korekty robic i zawsze zostawiajo po sobie jakis podpis jak picasso

Mają nie polerować, lakierowany będzie w kabinie. Niemniej i tak trzeba będzie zrobić pełną korektę, bo nie jest lakierowany cały. Myślałem o nałożeniu UNCra po korekcie, chociaż pewnie nie sam... ale spot będzie dobrą okazją na to, by osoby zaznajomione z tematem bardziej niż ja poradziły co zrobić. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osoby z Zabrza lub z okolic, która posiada maszynę do polerowania i potrafi jej używać :) do wypolerowania otarcia na tylnym zderzaku. Ktoś stuknął w mój samochód na parkingu i został ślad. Musiałem zrobić małą zaprawkę i polakierować zderzak, ale z rysami nic już nie zrobię. Kolor to czarny metalik. Wygląda to tak: https://zapodaj.net/c536cfbbce4e3.jpg.html https://zapodaj.net/f7e7886fd164a.jpg.html Druga rzecz to prawe tylne nadkole, które było malowane przez poprzedniego właściciela i widać nadmiar farby: https://zapodaj.net/3f02a77741ebc.jpg.html https://zapodaj.net/3f02a77741ebc.jpg.html Mam nadzieję na rozsądną cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.