Skocz do zawartości

Jaki Dressing do plastików wew.? Duże opakowanie


Gibon86

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Dawno się nie odzywałem ale będę nadrabiał zaległości (obecnie praca w diamondbrite oraz na własną rękę). Co byście mi doradzili jeżeli chodzi o środek do plastików ale do zużycia hurtowego tzn. dla myjni samochodowej. Wcześniej używałem PB NL w galonowym opakowaniu (byłem bardzo zadowolony zresztą klienci też) ale niestety nie ma już w ofercie sprzedawcy. Myślałem o Meguiars hyper dressing w galonowym opakowaniu. Jakie wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jaki? Mat czy połysk? Jak już pisałałem byłem bardzo zadowolony z PB (głęboki naturalny kolor, nawet ładniejszy niż z salonu) i najlepiej gdybym trafił coś bardzo podobnego. Cena jaka mogę zaakceptować to powiedzmy 140-150 za galon. Wiadomo że im taniej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jaki? Mat czy połysk? Jak już pisałałem byłem bardzo zadowolony z PB (głęboki naturalny kolor, nawet ładniejszy niż z salonu) i najlepiej gdybym trafił coś bardzo podobnego. Cena jaka mogę zaakceptować to powiedzmy 140-150 za galon. Wiadomo że im taniej tym lepiej.

 

To może chcesz PB NL w galonowym opakowaniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen Finesse ;) 1L za około 35zł. Jakby tego było mało jest bardzo wydajny i pozostawia podobne do NL wykończenie (minimalnie bardziej się błyszczy). U kolegi w aucie trzyma się juz 4 tydzien i dalej jest ten sam efekt :) . Tylko niestety wersji o pojemnosci 1 galona nie ma, ale i tak warto pomyslec nad zakupem 3x 1L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwonię i o jakieś testery popytam. Jeżeli chodzi o czyszczenie mocno zabrudzonych plastików to używam Vinetu (nie bić :evil: ) i uważam że robi bardzo dobra robotę (nawet bardzo silne zabrudzenia) tylko plastiki takie mało wyraziste wychodzą. Do plast. zew moim faworytem nadal jest GM care od APP

 

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tworek o to mi właśnie chodziło. Czynnikiem decydującym jest efekt podobny do NL oraz łatwość nakładania co jest dla mnie bardzo ważne bo wiadomo jak to na myjni na auto nie ma się kilku godzin. Zamawiam w tym tyg i podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.