Skocz do zawartości

Ręczne usuwanie rys


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, zadajesz pytania, na które masz odpowiedź w opisach poszczególnych produktów. Jeśli chodzi o korektę ręczną to np. SSR1, SSR2 używałem dziś ze znakomitym rezultatem.Jest mnóstwo innych produktów służących do tych celów.Poświęć trochę czasu, a wszystkiego sam się dowiesz, mnóstwo produktów jest opisanych na forach, dużo testów i opinii. Ja kompletuję powoli swój zestaw nabywając równie powoli wiedzę opartą na doświadczeniach innych kolegów z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy jest jakiś środek dzięki któremu można usunąć rysy z auta bez polerki tylko ręcznie? są to takie rysy chyba z mycia których nie czuć pod palcem ale są widoczne pod słońcem.

Proszę o odpowiedź.

 

Nie wiem jaki masz lakier na aucie, ale właśnie zrobiłem Leona Megsem UC i to katorga. Wprawdzie lakier odświeżył doskonale i zdjął płytkie ryski to jednak pod słońce coś tam jeszcze widać. Bardzo dużo pracy trzeba w to włożyć, aczkolwiek ja uważam że bardzo zniszczonego lakieru nie miałem.

 

Ogólnie czuję się jak po siłowni, ale jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony :D

 

Kolejne podejście będzie już z :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz tutaj za to ktoś zjedzie z góry do dołu,ale ja swoje rysy na masce, a były spore,zapewne po szmacie z piachem( pod słońce i w świetle latarni wydawały się szerokie) usunąłem Fareclą G3 ręcznie i UC w następujący sposób:

Fareclą na sucho,bez wody dość ostro pracowałem tricolorem i po usunięciu 99% rys widocznych przy świetlówkach, wytarciu resztek Farecli,umyciu i przejechaniu cleanerem powalczyłem jeszcze z UC bo wydawał mi się mniej agresywny niż sucha Farecla. Powiem tyle: efekt super,rys brak w słońcu, pod słońce, przy świetle sztucznym. Zajęło mi to ponad 2h,ale też maskę mam wielkości małego lotniska :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.