Skocz do zawartości

Plamy na masce nie do usunięcia.


harvard

Rekomendowane odpowiedzi

Mój golf 4 jest koloru ciemny granat. Po sprowadzeniu nie umiałem - i chyba nadal pojęcia nei mam- jak dbać o lakier. Po umyciu i nie przetarciu lakieru nałożyłem wosk. Teraz pod słońce widać plamy po myjce. Kolega zrobił mi polerkę mleczkiem sonax do regeneracji. lakier odzyskał kolor nabrał wyrazistości ogólnie zadowolony jestem. Niestety plam tych polerka nie usunęła. Jakim preparatem - już po woskowaniu- próbować walczyć z tymi pozostałościami. Dodam że po polerce zamiast politury i wosku położyłem tylko wos.

Kupiłem dla siebie polerkę taką jak w marketach sprzedają (trzymana oburącz). Jakie 'kapelusz' muszę kupić aby maszynowo wcierać politurę i wosk? I czy wogóle mogę maszynowo wcierać politurę i wosk? Jakich preparatów - byle nie za drogich - używać aby nabłyszczyć auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plamy po wodzie najlepiej usuwa się tym z czego powstały - wodą. Więc mycie, usunięcie wosku jakąś chamską pianą lub IPA i mycie. Czasem jestem zmuszony do mycia na słońcu i siłą rzeczy narobi się waterspotów, przy następnym prawidłowym umyciu ślady znikają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojechałem po pracy na myjke powiedziałem pracującemu tam kolesiowi o co biega. Zajął się autem. Zrobił turbo oprysk potem gąbką pojechał po masce potem spłukiwanie i jest lepiej.

Także dzięki za wskazówki nigdy nie używałem turbo oprysku sądząc że jest on dedykowany tylko do felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.