Skocz do zawartości

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki mam pytanie warto kupić ten koncentrat ?

Moja małżonka po prostu poszła po bandzie i zabrała mi do mycia okien MEGUIARS NXT GLASS CLEANER i MEGUIARS PERFECT CLARITY GLASS CLEANER i powiedziała że nie chce niczego innego :shock::shock::shock:

 

Poproszę o jakąś wskazówkę :o

 

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwyraźniej małżonka nigdy nie miała w rekach Meguiar's Glass Cleaner Concentrate.

Moim zdaniem to najlepszy środek do mycia szyb, luster, itp.

Bierz, a z pewnością tylko po powąchaniu przez małżonkę MGC odzyskasz to co straciłeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwyraźniej małżonka nigdy nie miała w rekach Meguiar's Glass Cleaner Concentrate.

Moim zdaniem to najlepszy środek do mycia szyb, luster, itp.

Bierz, a z pewnością tylko po powąchaniu przez małżonkę MGC odzyskasz to co straciłeś.

 

Podpisuję się rękoma i nogami pod opinią Piotra

 

Dziękuję .

Zakupione :good::good::good::good::good:

 

Acha jak najlepiej to rozrabiać aby uzyskać najlepszy efekt (1:10 czy mniej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwyraźniej małżonka nigdy nie miała w rekach Meguiar's Glass Cleaner Concentrate.

Moim zdaniem to najlepszy środek do mycia szyb, luster, itp.

Bierz, a z pewnością tylko po powąchaniu przez małżonkę MGC odzyskasz to co straciłeś.

 

Podpisuję się rękoma i nogami pod opinią Piotra

 

Dziękuję .

Zakupione :good::good::good::good::good:

 

Acha jak najlepiej to rozrabiać aby uzyskać najlepszy efekt (1:10 czy mniej)?

 

 

1:10 jest idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Jest jakaś data ważności tego koncentratu czy np. przez 5 lat nic mu się nie stanie?

Pozdr

Nie ma daty ważności na opakowaniu. 5 lat? :D Ja od kwietnia już 2 baniaczki zużyłem i właśnie rozpocząłem trzeci. Najwięcej z tego poszło po rodzinie, znajomych, ich znajomych i w domu. Najmniej do auta :kox:

Jak się kończy baniaczek to żona pyta czy czasem nie muszę zrobić jakiś samochodowych zakupów. Hmm.. no w sumie to coś tam by mi się przydało.. :-]

Także nie martwiłbym się o datę przydatności. Zawsze też możesz odlać sobie 1L a resztę sprzedać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Na ten czas otaczam się trochę innymi ludźmi i jestem na tyle młody, że mało kto w otaczającym mnie środowisku myśli już o jak najlepszych środkach do czyszczenia czegokolwiek, większość znajomych jest nadal pieszczona przez rodziców, ja staram się usamodzielniać i nabywać wiedzę w każdej dziedzinie stąd też zawitałem tutaj. :ad:

Bardziej na zasadzie: -cześć Zenek, kupiłem płyn za 35zł +cześć, jak mogłeś tak przepłacić, tam masz za 5,99zł.. i nie wytłumaczysz :lol:

Wśród rodziny na pewno rozprowadzę o to się nie martwię aczkolwiek galon to nadal sporo :D Jak przeliczę się ilościowo i nie będzie mi to ubywać to rozleję sobie w baniaczek trochę i reszta ukaże się na forum w dziale sprzedam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.