Skocz do zawartości

Nasze motoryzacyjne marzenia...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gruby_RS, Zielony już kiedyś mówiłem po prostu zajebisty a subaru jak dla mnie totalne dno w kwestii wyglądu. Nawet jak by była szybsza od forda to i tak bym jej nie chciał. Bo tam pół sekundy w tą czy w tą jakieś strasznej różnicy nie robi a ford robi aled ogromne wrażenie na ulicy :) Ale to tylko moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek to sie przyznam, taki joke :kox: ... Subarak nie jest oczywiscie mój....

Kaffel123 też mnie odrzucal na początku, ale duuuużo zyskuje na live i przy bliższym poznaniu. Szczytem tandety jest wnętrze, ale Subaru ma jeździć a nie wyglądać :D podobno tak mówią fani marki :-] No i jednak czterołap, a RS-em jaki by nie był fajny to w okresie październik-marzec fizyki nie oszukamy szperą i RevoKnuckle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Zgada się. Ale to subaru mnie nie przekonuje, widziałem je kilka razy na żywo i to jak dla mnie nie jest to co chciał bym mieć. Co z tego, że tak jak pisze są okresy kiedy Rs'm nie oszukasz praw fizyki. Jak dla mnie ważne jest to aby auto było szybkie ale też przywiązuje wagę do wyglądu. A co by nie mówić RS ma to coś w sobie czym bije subaru na głowę.

Ja to rozpatruję tak. Oba auta jeżdżą podobnie, ale u nas i tak mało kiedy wykorzystasz ich pełen potencjał , a jak by nie było wchodząc do garażu widzisz auto a nie jego prędkość :)

Zresztą o czym tu dyskutować ja mimo dużej konkurencji w segmencie kupiłem mondeo a ty Focusa. Myślę, że to wyjaśnia wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.