Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2018 o 17:18, Arkeolowy napisał:

Carchem Leather Oil

Nie mam jakiejś dobrej opini, ani tak, ani nie. Dosć czesto go stosuje ale żeby w jakiś zauważalny sposób zmiękczał ?

Wydaje mi sie że jest on dość mocno rozcieńczony aby dobrze penetrował, wiec tłuszczu ma niewiele. Widać to na elementach na których jest pełny lakier, wtedy rozcieńczalnik odparuje i widać co zostało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc K2 kojarzy mi się z Tenzi. O ile tenzi bardzo chwalę bo nie udają że są konkurencją dla SV i robią dobre kosmetyki w bardzo uczciwych pieniądzach to twierdzę że cena zestawu K2 to żart. Zaraz będzie odpowiedź że to seria dla profesjonalistów i dobre komponenty do stworzenia preparatów... ale ja tego nie kupuję. Zestaw w cenie colourlocka to zdecydowanie za dużo.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauwazam pewna niekonsekwencje w waszym pisaniu ;) Mianowicie niewygodne pytania do producenta na temat maszynki adbl uwazacie za hejt, ale juz na K2 mozna leciec z hejtem pomimo iz nikt z was nie mial ani maszynki , ani preparatu K2 ? To chyba niepowazne  by nie napisac wrecz smieszne! 

Kupic oba produkty i wtedy pisac wlasne odczucia , a nie pisac by tylko cos napisac ...

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, powalla napisał:

Panowie zauwazam pewna niekonsekwencje w waszym pisaniu ;) Mianowicie niewygodne pytania do producenta na temat maszynki adbl uwazacie za hejt, ale juz na K2 mozna leciec z hejtem pomimo iz nikt z was nie mial ani maszynki , ani preparatu K2 ? To chyba niepowazne  by nie napisac wrecz smieszne! 

Kupic oba produkty i wtedy pisac wlasne odczucia , a nie pisac by tylko cos napisac ...

Sorry ale k2 raczej nie jest marką na poziomie colourlocka... nawet jesli produkt jest rownie dobry to uwazam ze jako marka k2 to się po prostu nie sprzeda i tyle. Co do maszyny to rowniez pisałem ze jesli ta mniejsza to odpowiednik LE t2000 to jest o 180zl drozsza. Chodzi o gimnazjalny hejt którego pełno... argumenty wyssane z palca. Prosze nie ciągnij w kolejnym temacie problemów z ADBLami. Bo nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisalem o maszynce adbl bo jej w lapie nie mialem ,wiec wy tez nie piszcie o rzeczy ktora w rekach nie trzymaliscie OK?  ;) 

Co do porownan , to maszynke tez porownywano wczoraj do Rupesa czy Flexa , tak ze  widzisz analogie w swoim pisaniu i porownywaniu do dobrej konkurencji i komentowaniu czy sie sprzeda , czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, powalla napisał:

Nic nie pisalem o maszynce adbl bo jej w lapie nie mialem ,wiec wy tez nie piszcie o rzeczy ktora w rekach nie trzymaliscie OK?  ;) 

Co do porownan , to maszynke tez porownywano wczoraj do Rupesa czy Flexa , tak ze  widzisz analogie w swoim pisaniu i porownywaniu do dobrej konkurencji i komentowaniu czy sie sprzeda , czy nie? 

Ty naprawdę jesteś ciężki... po cholere piszesz w temacie o skórach o maszynie ADBL? Bezsens...

Po 2 maszyny są 2. Porównywanie mniejszej z rupesem raczej nie ma sensu. Ta mała to bliźniak LE t2000 czy das6 v2 i tu bym szukał wspólnych rzeczy bądź różnic.

Po 3 nie napisałem nic o produkcie K2 bo go w rękach nie miałem. Ale to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to już wiem. Napisałem tylko że cena na poziomie CL jest przesadzona. Nie trzeba mieć produktu w ręce żeby stwierdzić czy coś jest drogie prawda? Nie oceniłem nigdzie skuteczności, wydajności tylko CENĘ. 

Po 4 panie czepliwy... zalecam opcję ignoruj przy moim nicku. Więcej tematu nie mam zamiaru z tobą ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, Karbo napisał:

@david2888 z tego co przeglądałem forum jesteś już po jakiś testach produktu K2 ? ;) Mowa o tym do skóry, gdzieś widziałem przez Ciebie wrzucone 50/50 i nie wiem czy to autorskie ? :D 

Tak. W sobote testowałem zestaw do czyszczenia i konserwacji skór K2 Auron. Zdjęcie jest mojego autorstwa :) w tym tygodniu zamieszczę  w dziale testy. Może jutro. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co byście zaproponowali do 20 letniej skóry nappa w e39?Obecnie używam Gliptone.Innych środków nie używałem i nie mam porównania.Dostane coś lepszego do czyszczenia i odżywiania skór,czy zostać przy Gliptone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pacjent Mazda 6 z perforowaną jasną wręcz białą skórą, roczna ale już z zabrudzeniami, również od jeansów. Zamierzam ją potraktować zestawem Colourlock SOFT zestaw do pielęgnacji tapicerki skórzanej + Leder Protector. Czyszczenie (wersja soft myślę że będzie odpowiednia), konserwacja co ok. 3 miesiące Leder Protectorem. Czy w dobrym kierunku idę? Czy będzie to odpowiedni i wystarczające, czy dodać do tego np. Tenzi Skóra Pielęgnacja do psyknięcia i przetarcia co 2-3tyg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie co możecie polecić w przystępnej cenie do zabezpieczenia praktycznie nowej kierownicy ..
Mam na razie przejechane 15tys km i chciałbym żeby kierownica za 3-4 lata dalej tak wyglądała a wiadomo że z czasem może się wycierać, błyszczeć.
Chodzi mi o co 2-3 tygodniowe przejechanie kierownicy.
Czy ten zestaw gliptone będzie idealny?
https://autonablask.pl/produkt/gliptone-czyszczenia-konserwacji-uzywanej-czarnej-szarej-skory/

A może iść w stronę Gyeon lub zymol?
Głową mnie już boli od przeglądania tego wątku. Wszysycy piszą o tapicerce skórzanej używanej, zajechanej już wiekiem i eksploatacją a mi chodzi głównie o nową kierownicę.

Dzięki za opinie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czyszczenie a potem mozesz szmatki colourlocka uzywac . One sa idealne do kierownicy 
No właśnie zastanawiam się jak dobry jest ten zestaw. Szmatka colourlock za 5pln i do tego do zabezpieczenia -leder-versiegelung-50ml....
Nowicki robił test i powiem, że wypada ciekawie.
Kupiłbym 3-4 chusteczki i 50ml tego ledera. Orientujesz się na ile razy wystarczy mi ta pojemność?
Producent pisze, że ochrona około 3 miesięcy. Ciekawe jak to ma się w praktyce.

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Niewiem na ile starczy 50 ml bo nigdy nie liczylem ale na kierownice jak juz namoczysz mf to oblecisz cala jednym namoczeniem wiec sadze ze na 10 razy to spokojnie starcza. Ja czyszcze swoja jak widze ze zaczyna sie błyszczeć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem na ile starczy 50 ml bo nigdy nie liczylem ale na kierownice jak juz namoczysz mf to oblecisz cala jednym namoczeniem wiec sadze ze na 10 razy to spokojnie starcza. Ja czyszcze swoja jak widze ze zaczyna sie błyszczeć  
Ok dzięki. A o tym gliptone ktoś się wypowie?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz taniej to polecam spróbować AutoGlym Leather Balm. Około 40zł za półlitrową butelkę. Dobrze się wchłania i zostawia matowe wykończenie. Ja go używam regularnie razem z cleanerem tej samej firmy właśnie do czyszczenia kierownicy i jestem zadowolony. Do tego jeszcze czasem zamiast "szczoteczkować" wycieram ją chusteczkami Dr Leather których test możesz zobaczyć na forum. U mnie się bardzo dobrze taki zestaw sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rekomendacje autoglym. Jak tak liczę to 40pln za odżywkę, do tego pewnie 40pln za cleaner to w cenie 80pln przy promocji w autoblask mam ten zestaw gliptone :)
Fakt, że autoglym jest 500ml ale do samej kierownicy nie zużyję tego nigdy.

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.