Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Gość Akar.Zaephyr

Czym umyć tapicerkę skórzaną ?

Rekomendowane odpowiedzi

@BiałyGTi wiedziałem kogo zapytać :-) Zostało mi Stronga i olejku z Carchem i zastanawiałem się czy przypadkiem nie zaszkodzi takie zestawienie dla skóry. Ale jak mówisz ze robiłeś to chyba bez wątpliwości mogę też tak zrobić. 

Olejek jak nakładasz ? Bo na aplikator słoneczko z alliexpres wykonany MF i fajnie wychodzi.

Coś jeszcze używasz do skór z CarChemu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam aplikator z MF i dobrze mi sie tym robi . Mam jeszcze CarChem Leather Armour. Ale nie uzywalem. Bo opcja z olejkiem wydaje mi sie fajna. Musze brata zapytac jak ocenia ten drugi srodek z carchemu. Ja jak narazie uzywam olejku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, kupiłem sobie fotele skórzane w stanie kiepskim, skóra czarna ale świeciła się jak psu ja*ca, lekko popękane ale nie do siatki. Zamówiłem zestaw Gliptone GT11 i GT12.

O ile po czyszczeniu GT12 fotele wyglądały super, powłoka skóry stała się matowa i przyjemna o tyle po konserwacji fotele znów zaczęły świecić. Stosowałem się do instrukcji producenta.

Może jakieś sugestie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta