Skocz do zawartości

Nielsen Briliance


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Straszny "śmierduch" ten Brillance. Używam od 1,5 roku i irytuje mnie jego zapach. Trwałość i cena jest dużym plusem.
..... a co my mamy powiedzieć jak importer jest w Łodzi i zamawiamy online? :/

Lubicie przepłacać :shock: W Namlecie są opakowania 0,5 i 1l jakieś 30% tańsze niż w sklepach int. 1L Brillance kosztuje chyba 18 czy 20 zł brutto. Mają też Scholla, bo są ich dystrybutorem na Polskę.

Wszystko sie zgadza poniewaz sama spolka Namlet byla od samego poczatku glownym importerem Nielsen Chemicals oraz Scholla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zastanawia się wlaśnie nad zakupem tego preparatu Brillance do opon.

 

Obecnie mam ValetPro Professional Tyre Dressing.

Ale zainteresowałem się tym Nielsenem bo jest atrakcyjny cenowo.

 

Czy Nielsen będzie dawał porównywalny efekt wizualny przy apliakcji pędzlem?

Po tym Dressingu od VP jest ładna mokra oponka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia się wlaśnie nad zakupem tego preparatu Brillance do opon.

 

Obecnie mam ValetPro Professional Tyre Dressing.

Ale zainteresowałem się tym Nielsenem bo jest atrakcyjny cenowo.

 

Czy Nielsen będzie dawał porównywalny efekt wizualny przy apliakcji pędzlem?

Po tym Dressingu od VP jest ładna mokra oponka.

 

Brillance w zależności od ilości aplikacji daje różne efekty - jedna, cienka warstwa da półmat, 2-3 warstwy - mocny połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mniej środka na oponie tym efekt słabszy, czyli mat, im więcej środka tym bardziej się świeci.

 

[ Dodano: 18 Październik 2011, 21:17 ]

marcin9913, Jeżeli chcesz efekt mokrej opony to nakładaj pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem pod koniec sierpnia pierwszy raz i utrzymywało się około miesiąca z tym, że mało padało deszczu w wrześniu. W ostatnich tygodniach mimo, że nie był już tak świecący, mokry efekt na oponie to była wyraźnie czarna w porównaniu z innymi samochodami.

Aplikowałem pędzlem ten sposób, ze odlalałem sobie trochę do innego pojemniczka aby nie używać dołączonego spryskiwacza który brudzi wszystko wokół i marnuje środek i zużyłem bardzo mało więc jest bardzo wydajny.

Ogólnie w tej cenie nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potwierdzam wszystkie opinie i w tej cenie nawet nie ma co myslec o jakis marketowy srodkach, wziolem 1 l i przay aplikaji malym pedzlem to chyba do konca zycia starczy-

 

 

tak mysle zrobic testa jak ten produkt bedzie sie zachowywal na listwach zderzakowych

mam jakies polamane w piwnicy to potestuje jak wyglada plastik po tym i po N finesse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak dla mnie Brillance to dobry stosunek jakości do ceny. Na mojej oponie Falken Ziex 914 po aplikacji opona ma bardzo duży efekt Wet Looka, na drugi dzień ładnie się "wgryza" w oponę i robi się już poł-połysk. Jak na razie zostaję przy tym produkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie schodzi jakieś 25 ml na 4 opony aplikowane pędzlem

Chyba miało być 250ml? U mnie litrowe opakowanie starcza na 4-5 kompletów opon w zależności od rozmiaru.

 

e890567b.jpg

 

Po prawej z jedną, cienką warstwą nakładaną pędzlem. Im więcej dressingu tym bardziej się błyszczy więc ja ograniczam się do jednej, cienkiej warstwy mocno wtartej pędzlem z krótkim, twardym włosiem.

 

ae981c20.jpg

 

A tu opona z miesięcznym Brilliance - nadal czarna, nadal odprowadza wodę. Stała się bardziej matowa, jednak w zestawieniu z niezabezpieczoną oponą prezentuje się atrakcyjnie :good:

 

b0e85e00.jpg

 

Wygląd kwestią gustu, jednak niska cena i wytrzymałość nieco ponad średnią wśród dressingów do opon pozwala z czystym sumieniem polecić ten produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.