Skocz do zawartości

4nano Rim Protect


Rubio

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny up!

 

aplikacja 22 Kwiecień 2014

 

przebieg duży :-] a serio to nie jestem juz w stanie określić :/

 

felgi zdjęte z auta żeby sprawdzić jak się ma Rim na wewnętrznej stronie felgi.

mycie za pomocą wody z szamponem wspomaganym rękawicą z MF

felgi domyły się dobrze, nie idealnie ale przypominam czym i jak myte. gdyby użyć czegoś mocniejszego felgi byłyby czyste. na felgach zostały kropki smoły i trochę brudu.

1aabc52ddb57.jpg

 

8d8601ea589d.jpg

 

df560eb51ef0.jpg

 

c5edd991ac4a.jpg

 

19566fd0521b.jpg

 

b96051b3e0ca.jpg

 

265a364b37e3.jpg

ocenę zostawiam wam, ja jestem zadowolony i na komplet fegl zimowych również zaaplikuję Rima! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ostatni up

aplikacja 22 Kwiecień 2014

przebieg prawie 9000

felga przed myciem:

 

ccee9f4ceaf7.jpg

 

1d820f1158b6.jpg

 

f83c37b293ee.jpg

 

17c046ba17f8.jpg

 

mycie szamponem:

 

def92f314fc6.jpg

 

po:

 

04e2f878d772.jpg

 

d69a27f1a36f.jpg

 

bc3825fd0d3f.jpg

 

ce86c92c93a8.jpg

 

b256c2e6615b.jpg

 

ff36a65e94d0.jpg

 

77cdf9adc313.jpg

 

ac3d0f22946b.jpg

 

10e7e936a872.jpg

 

jak widać felgi nie domyły się idealnie, w zakamarkach jeszcze coś pozostało. większość tych czarnych plamek to smoła. gdyby potraktować je czymś krwawiącym i prickiem to byłyby idealne. felgi w dotyku dalej są śliskie i bardzo szkliste. fronty domyły się idealnie. dodam że felgi słabiej łapały brud, na zdjęciach felga z przodu która była bardziej narażona na działanie pyłu z klocków. czy użyłbym środka ponownie? :o pewnie tak gdyby nie tyle nowości to testowania :lol: test zakończony, jestem bardzo zadowolony i dziękuje za możliwość testu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koła po 4000km - domyte jak widać idealnie tylko pędzelkiem i apc w stężeniu 1:50. Po drodze były myte tylko bezdotykiem. Jak na razie wygląda że produkt daje rade choć nie kropelkuje - ale o tym była mowa.

 

b8cee09bbb2bf9famed.jpg

 

63d2ac0b257b43c5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie to niestety najgorszy kosmetyk do auta z jakim miałem do czynienia. A miałem już z kilkudziesięcioma.

Felgi miałem wyczyszczone ADBL Vampire Liquidem na błysk, potem szamponem o neutralnym PH, odtłuszczone benzyną ekstrakcyjną ciągle na błysk. 
Nano rim protecta nałożyłem dość mocno na bogato wacikami nie pozostawiając żadnych smug.


Mija tydzień, wczoraj chciałem pierwszy raz umyć felgi po deszczu - efekt zerowy. Wręcz nie widzę różnicy na felgach żadnej. W portfelu za to widzę.

Nie mówię o jakiś turbo zakamarkach felg, gdzie trafia dużo "cięższego" brudu. Mówię o frontach, które są najprostsze w myciu.

Absolutnie nie polecam niestety. 

Poniżej zdjęcie po aplikacji. Po myciu nie mam bo szlag mnie trafił ;) Gdyby ktoś chciał to mogę strzelić.

476d85227fc7ea6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzisiaj nałożyłem 4nano (leżało przez rok zapomniane za najczęściej używanymi kosmetykami). Po aplikacji - efekt "wow". Wcześniej do zabezpieczenia używałem FW Talisman i różnica jest kolosalna - przynajmniej jeżeli chodzi o wygląd. Mega szklistość. Jak przejadę więcej kilometrów to dam znać jak z trwałością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.