Skocz do zawartości

Nowe produkty HoW + coś dla oka :)


poorboy

Rekomendowane odpowiedzi

Oto nasze nowe ręczniki i QD House of Wax

aef9ff214a24c2e4med.jpg

 

Tapeta na pulpit:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aef ... 4c2e4.html

 

Blue Ripper - rozmiar 102x 52cm "pluszowy" super miękki, kolor : niebieski , doskonały do osuszania.

w testach (wkrótce się pojawią na forum) wypił prawie 1,5l wody :)

Dostępny od następnego tygodnia.

Cena dla forumowiczów: 69zł

 

Ultra - ręcznik gigant

wymiary... uwaga : 172 x 90cm !!!!

Tym ręcznikiem można osuszyć, całe auto, busa etc. Pojawiły się zarzuty że naszych ręczników nie można zabrać na plażę. Odpowiadamy już można:P

Mamy testowe egzemplaże, myślę że niedługo zagości na stałe w naszej ofercie.

Chętnie poznam opinie ,czy chcecie ręcznik o takich wymiarach?:)

 

Ciężko mówić ile wypije wody, nie zmiescił się do testowego akwarium :D

Cena: nieustalona

 

Ultra Fine - ręczniczek (patrząc na wymiary konkurencyjncyh firm - ręcznik:))60x40cm , wykonany z delikatnej mikrofibry o wysokiej gramaturze,

doskonały do polerowania, wycierania etc. Alternatywnie można używać do osuszania auta.

Ten produkt trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu.

Cena dla forumowiczów: 27,9zł

 

Blitz - quick detailer, doskonały do szybkiej kosmetyki auta, usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, pył etc. Pozostawia świetne "śliskie" wykończenie. Można go wykorzystywać także przy osuszaniu auta, oraz w proporcji 50/50 jako lubrykant do glinki. Ma przyjemny zapach, jest bezpieczny dla wosków (testowany z produktami Collinite).

Pojemność 250ml

Dostępny od następnego tygodnia.

Cena dla forumowiczów 29,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Blitz - quick detailer, doskonały do szybkiej kosmetyki auta, usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, pył etc. Pozostawia świetne "śliskie" wykończenie. Można go wykorzystywać także przy osuszaniu auta, oraz w proporcji 50/50 jako lubrykant do glinki. Ma przyjemny zapach, jest bezpieczny dla wosków (testowany z produktami Collinite).

Pojemność 250ml

Dostępny od następnego tygodnia.

Cena dla forumowiczów 29,90zł

 

Chemical Guys??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chemical Guys??

 

Ciekawe - CG robią usługowo produkty dla innych brandów albo wręcz konfekcjonują, więc niewykluczone. Ale to też dobrze :)

 

Chyba jednak nie. Zbieżność nazw - CG BLITZ jest raczej sealantem w spary'u niż quick detailerem.

A co do CG to extra by było jakby do nas trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ręcznikiem można osuszyć, całe auto, busa etc. Pojawiły się zarzuty że naszych ręczników nie można zabrać na plażę. Odpowiadamy już można:P

Mamy testowe egzemplaże, myślę że niedługo zagości na stałe w naszej ofercie.

Chętnie poznam opinie ,czy chcecie ręcznik o takich wymiarach?:)

 

Z mojego skromnego doświaczenia duży recznik niekoniecznie musi być taki cacy. Lepiej kilka razy wycisnąc, niz latać z talkim wielkim i ciężkim ręcznikiem. Dodatkowo gorzej wycierać w zakamarkach i łatwiej go ubrudzić. Takie moje skromne zdanie w temacie aut osobowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra - ręcznik gigant

wymiary... uwaga : 172 x 90cm !!!!

 

Tym ręcznikiem można osuszyć, całe auto, busa etc. Pojawiły się zarzuty że naszych ręczników nie można zabrać na plażę. Odpowiadamy już można:P

Mamy testowe egzemplaże, myślę że niedługo zagości na stałe w naszej ofercie.

Chętnie poznam opinie ,czy chcecie ręcznik o takich wymiarach?:)

 

Ciężko mówić ile wypije wody, nie zmiescił się do testowego akwarium :D

Cena: nieustalona

tu też dla forumowiczów będzie jakaś specjalna cena ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że wszystkie wymienione produkty, oprócz HOW Ultra :/ są dostępne w PremiumCarCare.pl

więc jego wystawienie tutaj jest trochę nie na miejscu w takim razie skoro jest tylko na papierze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.