Skocz do zawartości

Polerowanie plastików i świateł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 493
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możesz powiedzieć jakiego środka użyłeś i czym polerowałeś?

 

Używałem papierów wodnych 1500, 2000 i 2500. Później polerowałem Farecla G3 białym padem... no i przy okazji zasyfiłem pół silnika. Niech już sie skończy ta Farecla :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Muti czy może wiesz jak to jest z lampami przednimi w touranie (taki jak Twój)? Można je polerować czy też mają lakier jak w audi? Pytam bo mam pewne obawy co do swoich aby ich nie "zniszczyć" polerowaniem.

 

Nie mam pojęcia :dontknow: Ja je tylko delikatnie extrafine'm przejechałem,zeby zetrzeć tylko utlenienie i nadać połysk,bo nie są skatowane...

 

OT:kostek,możesz podesłać jakieś foto swojego tourana na tej feli od golfa GTI??

 

yukon dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to moze tez cos zaprezentuje ;)

 

Przed:

 

sdc11259h.jpg

 

Po:

 

sdc11263u.jpg

(lampa strasznie usyfiona w srodku)

 

Ps. Czy tez macie tak ze po pelnej korekcie po dodpowiednim katem widac jeszcze rysy?

 

przewaznie stosuje papiery wodne od 600 w gore -> twarda gabka+UC->miekka gabka+plastic resort od megsa. pomimo tego wciaz widac niedoskonalosci. mozna to jakas zniwelowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze pasta wykanczajaca nie jest w stanie zebrac tego co zostawil fc+, no ale nie widzac efektu ciezko doradzic :o ogolem klosz "po" dalej wydaje sie z lekka matowy :idea:

 

wydaje zie z lekka matowy przez wnetrze klosza ktore jest niemilosiernie usyfione.

 

a papierami na mokro 600->1200->2500 po tym UC a nie fc+

 

zeby dostrzec te ryski po "korekcie" to trzeba sie naprawde ostro przyjrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.