Skocz do zawartości

Booski Rinseless Wash Sponge


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
13 minut temu, Strus napisał:

Przelogowałem. Tydzień temu rzecz x kosztowała chyba 41zł, teraz 39,62 bodajże. No to szału nie widzę. 

A u mnie np. tydzien temu rzecz x kosztowała 74,71 a dzisiaj 67,92 🙂 gdzie regularna cena to 84,90 zł 😉 czyli jak dobrze widze 20 % rabatu jest 😄 Dla mnie oferta bardzo dobra 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem trochę zaskórników i poszło małe zamówienie, miałem już nic nie kupować w tym roku 🙂

Ps. Karol tam zostawiłem wiadomość w komentarzu 😉

 

Edit 

@ShiningCar Karol chciałem dorzucić jeszcze jeden produkt do zamówienia 33611, dodać odbiór osobisty i w komentarzu żeby dorzucić do tamtej paczki?

Edit2

33611+ 33613 pozdrawiam

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2020 o 13:58, ShiningCar napisał:

Jeśli ktoś ma zwykłe ceny, polecam przelogowanie i usunięcie cookies'ów, powinno pomóc.

 

Czy to normalne że dział promocje to przeceny w przedziale 2-5 %? 😳 Czy to tylko u mnie.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Streat napisał:

@Tomas-sg mam podobnie 😜 ale to zalezy jaki produkt bo sa i wieksze rabaty u mnie 🤔

Problem w tym że już stały rabat mam o wiele większy niż te 2 procent na jednym produkcie Presto 😂

A druga sprawa zestawu pędzli Booski ( ultra) nie mogę kupić 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

obraz.png.035626e4dd043d4ccba6e490925b9c9e.png

Od ponad 10 lat jesteśmy z Wami na rynku!

W połączeniu z nadchodzącymi Walentynkami, chcielibyśmy podgrzać atmosferę, startujemy więc z promocją!

Po pierwsze, dla wszystkich z Was dopisanych do Grupy rabatowej, podkręcamy rabat! Na ponad tydzień!

Po drugie, dodatkowo, codziennie, będziemy zmieniać marki i wyciskać z nich maksymalne rabaty!

W tym temacie będziemy Was informować, które marki, kiedy będą miały swój dzień!

Zaczynamy od : FRESSO !

Od dziś do końca kolejnego tygodnia obserwujcie uważnie stronę naszego sklepu!

Czas trwania promocji : 12-02-2021 - 21-02-2021

Zapraszamy!

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.