Skocz do zawartości

Booski Rinseless Wash Sponge


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Tym razem w ofercie specjalnej bombowa okazja na zakup najnowszego wosku z dodatkiem grafenu - Waxaddict Graphene!

Cena detaliczna tego ekskluzywnego wosku to 799zł.

Z okazji promocji Black Week, którą znajdziecie również na naszej stronie, przygotowaliśmy dla Was 4 sztuki tego wosku w cenie 499zł!

44387eebbf94.jpg

Zapraszamy!

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zbliżają się walentynki, mam do wyboru wydać pieniądze na prezent dla dziewczyny, albo na detailing.... nie zaszkodzi kilka różnych produktów😁

@ShiningCar Nie to żebym coś sugerował ale, zróbcie jakieś bardzo solidne promo żeby wybór był bardzo trudny, i żebym ulokował słusznie 🙂

 

 

  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost, postaram się nie zawieść 😉 Proszę tylko o wskazanie krąg szczególnych zainteresowań!

Jeśli znajdzie się kilka osób chętnych możemy zrobić BIG PROMO na woski Infinity Wax Ceramic Wax lub Waxaddict Graphene.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ShiningCar napisał:

Jeśli znajdzie się kilka osób chętnych możemy zrobić BIG PROMO na woski Infinity Wax Ceramic Wax lub Waxaddict Graphene.

Z tego, co widzę, nie ma ich jeszcze w oficjalnej ofercie sklepu..? Jak będą wyglądały ceny wyjściowe (bez promo) ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg głównie na ich portalach. Z tego co wiem od Richarda (właściciel marki) tworzy produkty na które czeka odbiorca i z tego co wiem, tak jest również w przypadku Graphene. Co zamówienie otrzymuję garść informacji odnośnie nowych produktów i feedback jest jak najbardziej pozytywny.

Z tego co wiem z UK wysyłana do PL była co najmniej jedna sztuka (my akurat byliśmy zaopatrzeni i nie zamawialiśmy) więc pozostaje pytanie, czy to ktoś związany z forum 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg, czasem tak bywa z markami, które nie pompują środków w reklamy, ale swoich odbiorców mają i to wcale nie na małą skalę.

Jako jeden z przykładów podam fakt, kiedy klient (kilka lat temu) zamówił od Nas sporą ilość wosków M&K (nie były tanie 🤫), na użytek własny a relację przekazywał wyłącznie osobiście w sklepie, z wyłączeniem social mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kilka miesięcy temu wpadły nam w ręce pierwsze produkty Krystal Kleen Detail i spodobały się na tyle, że postanowiliśmy wprowadzić je do asortymentu sklepu.

Produkty tej marki wyróżniają się kilkoma towarami np. bogaty wybór pian do pre-wash, w tym chwalone w Europie piany aktywne z serii Blizzard, szampony o rewelacyjnych właściwościach i zapachach (Chocco /Silk), primer do past polerskich/cutting, powłoka ochronna do lakieru w bardzo przystępnej cenie 30ml - 99zł!, efektowny qd oparty polimerach, sealant w sprayu oraz kilka innych 😉

Z racji, że produkty są dla wielu z Was nowością a chcielibyście je sprawdzić, proponujemy :

po pierwsze,

osoby dopisane do Grupy rabatowej do końca weekendu mają podniesiony rabat - ShiningDay !

po drugie,

do zakupów powyżej 300zł w których znajdą się produkty Krystal Kleen Detail za kwotę co najmniej 99zł, dodajemy gratis składane, elastyczne wiaderko o pojemności 12L firmy KKD o wartości 49zł!

Wystarczy, że w komentarzu do zamówienia dopiszesz - Wiadro KKD Gratis

Promocja z wiadrami obowiązuje do wyczerpania zapasów!

😉

8b34da13e86a.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat, kolejna dostawa jest już w drodze!

Premierowe wejście i trzeba przyznać z produkty KKD zostały godnie przez Was przyjęte.

Mam nadzieję, że produkty przypadną Wam do gustu 😉

Jeśli chodzi o wiaderka to o ile pamięć mnie nie myli zostały 4 sztuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.